Na portálu Energie24 toho spoustu vyřídíte, registrujte se a uvidíte!

Portál
Energie24

Vyřešte vše důležité
ke svým energiím 
online

Registrovat se

Už nemusíte chodit na pobočku nebo volat

Stačí se přihlásit do Energie24 a hned víte vše o své spotřebě.

Benefity portálu Energie24

Vše online

Přeplatek nebo nedoplatek? Ani jedno vás nepřekvapí díky funkci Odhad vyúčtování, kterou můžete pohodlně využívat po přihlášení do portálu. Dopředu víte, jak na tom jste.

Platby a zálohy

Přehled o všech fakturách a platbách za energie najdete na jednom místě. Každou z faktur lze kdykoliv stáhnout ve formátu PDF. Nemusíte řešit žádné papírování – tím navíc šetříte naši přírodu.

Odkudkoliv a zdarma

Služba Energie24 je poskytována zdarma našim klientům, kteří odebírají elektřinu nebo plyn.

Změny snadno a rychle

S přehledem si změníte zálohu, aktualizujete kontaktní a platební údaje nebo nahlásíte samoodečet. V Energii24 si snadno požádate i o změnu produktu nebo sazby distribuce.

Mějte své energie pod kontrolou

Registrace do portálu Energie24 je hotová raz dva. Ještě dnes tak můžete řešit své energie online, třeba při cestě z kanceláře.

Registrace do portálu zdarma

Každý 3. zákazník má díky aplikaci Energie24 své energie pod palcem

Co o nás říkají
naši zákazníci

Co vás často zajímá

Služba Energie24 se bude hodit všem zákazníkům E.ONu, kteří odebírají elektřinu nebo plyn. Je to šikovný pomocník pro všechny domácnosti a pro podnikatele, kteří využívají elektřinu ze sítě nízkého napětí.

Zabere to jen chvilku. Nejdřív vyplníte registrační formulář a vytvoříte si profil. Obratem vám pošleme potvrzovací e-mail s odkazem pro přihlášení do služby Energie24. Kliknutím na tento odkaz dokončíte úvodní registraci.

K ověření identity je nutné v registračním formuláři vyplnit správnou kombinaci identifikačních údajů, které najdete na každé faktuře. Jde o zákaznické číslo a EAN nebo EIC kód.

Pokud od nás odebíráte elektřinu nebo plyn na více odběrných místech, stačí zadat kombinaci správných údajů jen pro jedno místo spotřeby.

Napište nám na info@eon.cz a my se na to podíváme. V e-mailu uveďte jméno a příjmení, pod kterým jste se registrovali a pro jistotu nám napište ještě jednou e-mailovou adresu, na kterou máme potvrzení o registraci poslat.
Ano, heslo můžete měnit po přihlášení do portálu.
Můžete si ho obnovit pomocí tohoto formuláře.
Nebudete. Služba je pro všechny zákazníky E.ONu zdarma.
Napište nám na info@eon.cz a my se na to podíváme. Nezapomeňte uvést kódy EAN nebo EIC odběrných míst, která v systému nevidíte.
Napište nám na info@eon.cz a vysvětlete, s čím konkrétně máte problém. Rádi vám s tím pomůžeme.

Pokud máte se službou problémy a jste podnikatel, obraťte se prosím na svou kontaktní osobu v E.ONu. Případně nám napište na info@eon.cz.