Zpět na celou nabídku

Systém vytápění, ​vzduchotechniky ​a klimatizace (HVAC)

Vytápějte a klimatizujte svou firmu chytře

V našich klimatických podmínkách musí mít každá firma nainstalovaný topný systém, případně chlazení. Obojí pak musí přizpůsobit mezním teplotám, které sice nastanou jen párkrát za rok, přesto ale nesmí narušit provoz. Z toho důvodu je celkový systém většinou nastaven na vyšší výkony, které později musíme regulovat. Pomůžeme vám vyladit váš systém a najít úspory energií v oblasti vytápění, vzduchotechniky a klimatizace. Společně najdeme ideální řešení pro vaše prostory s ohledem na to, kdy a jak je využíváte.

Snížíte náklady na elektřinu
Omezíte produkci CO2
Systém zajistí vhodnou teplotu na pracovišti
Jednoduché ovládání
Informace o službě

Jak to probíhá

 1. Zjistíme vaše potřeby
  Pobavíme se o vašich potřebách a o tom, jak je skloubit s pracovním prostředím. Zjistíme, co je potřeba udělat proto, aby vám systém seděl na míru.

 2. Navrhneme individuální řešení
  Do 6 týdnů od získání všech potřebných informací pro vás zpracujeme projekt ve více variantách a pomůžeme vám s výběrem té, která bude nejvíc vyhovovat vašim potřebám. Stejně tak společně zvolíme vhodný způsob financování.

 3. Postaráme se o realizaci
  Po přijetí nabídky pro vás připravíme návrh smlouvy a všechno může začít. Zajistíme vám montáž celého systému včetně zprovoznění a zaškolení. Instalaci provedeme podle odsouhlaseného harmonogramu.

 4. Zajistíme servis
  Celý projekt zabezpečíme od začátku až do konce. I po úspěšném ukončení prací pro vás budeme zajišťovat údržbu a servis na základě servisní smlouvy.

Realizované projekty

"Společnost E.ON pro nás nainstalovala kompletní systém HVAC pro prodejnu COOP Jednota Moravský Krumlov v obci Dyjákovice. Realizace tohoto projektu nám pomohla splnit náš cíl, kterým bylo vybudovat moderní a energeticky úspornou prodejnu pro naše zákazníky.“


Ing. Miloslav Světlík
vedoucí technického odboru

Časté dotazy

Co je HVAC?

Název služby vychází z anglického názvu „Heating, Ventilation and Air Conditioning“. Jde o komplexní systém topení, klimatizace a vzduchotechniky v oblasti technického zabezpečení budov. Jednotlivé systémy dokážou fungovat samostatně, ale společně tvoří celek, který automaticky a efektivně udržuje požadované prostředí v daném objektu. Díky komplexnosti celého systému pak můžeme dosáhnout jak vysoké účinnosti, tak úspory nákladů na jeho provoz.

Co všechno se službou získám?

Služba obsahuje zajištění celého projektu od prvního setkání, návrhu moderního řešení s důrazem na snížení energetické náročnosti, až po instalaci a servis.

Co mi služba přinese?

Moderní, efektivní a komplexní systém od jednoho dodavatele, který vám zajistí úsporu nákladů na provoz a údržbu firmy. Navíc taky zvýšíte komfort svých zaměstnanců, splníte zákonné normy a zlepšíte životní prostředí.

Je každá instalace jiná?

Ano, každé řešení vždycky připravujeme individuálně s ohledem na konkrétní budovu nebo areál.

Pro jaké projekty se služba hodí?

Služba je vhodná pro každou společnost. V případě, že stavíte nový objekt nebo rekonstruujete starý, dává nám to větší možnost přípravy systému na míru. Zpravidla samozřejmě platí, že čím je objekt větší, tím větších úspor můžete dosáhnout.

Jaká jsou zde právní omezení?

Zákoník práce byl novelou č. 155/2000 Sb. v platném znění rozšířen o stanovení podmínek pracovního prostředí. Zaměstnavatel musí zajistit, aby byla pracoviště vhodně prostorově a konstrukčně uspořádána a vybavena. Pracovní podmínky pro zaměstnance musí odpovídat bezpečnostním požadavkům a hygienickým limitům. Toto všechno jsme schopni díky ověřeným technologiím zajistit a naprojektovat.

Jak je to finančně náročné?

Výše investice vždycky záleží hlavně na velikosti budovy nebo areálu.

Více o tématu vytápění, vzducho­tech­niky a klimatizace

Další články

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o komplexní systém vytápění, klimatizace a vzduchotechniky, nechte nám na sebe kontakt. Ozveme se vám.

Společnost E.ON Energie, a.s., IČ: 260 78 201 bude zpracovávat vaše údaje pro účely přípravy a případného uzavření smlouvy. Více o zpracování osobních údajů, zejména o svých právech, se dozvíte na www.eon.cz v sekci Ochrana osobních údajů.