Systém vytápění, ​vzduchotechniky ​a klimatizace (HVAC)

Časté dotazy

Co je HVAC?

Název služby vychází z anglického názvu „Heating, Ventilation and Air Conditioning“. Jde o komplexní systém topení, klimatizace a vzduchotechniky v oblasti technického zabezpečení budov. Jednotlivé systémy dokážou fungovat samostatně, ale společně tvoří celek, který automaticky a efektivně udržuje požadované prostředí v daném objektu. Díky komplexnosti celého systému pak můžeme dosáhnout jak vysoké účinnosti, tak úspory nákladů na jeho provoz.

Co všechno se službou získám?

Služba obsahuje zajištění celého projektu od prvního setkání, návrhu moderního řešení s důrazem na snížení energetické náročnosti, až po instalaci a servis.

Co mi služba přinese?

Moderní, efektivní a komplexní systém od jednoho dodavatele, který vám zajistí úsporu nákladů na provoz a údržbu firmy. Navíc taky zvýšíte komfort svých zaměstnanců, splníte zákonné normy a zlepšíte životní prostředí.

Je každá instalace jiná?

Ano, každé řešení vždycky připravujeme individuálně s ohledem na konkrétní budovu nebo areál.

Pro jaké projekty se služba hodí?

Služba je vhodná pro každou společnost. V případě, že stavíte nový objekt nebo rekonstruujete starý, dává nám to větší možnost přípravy systému na míru. Zpravidla samozřejmě platí, že čím je objekt větší, tím větších úspor můžete dosáhnout.

Jaká jsou zde právní omezení?

Zákoník práce byl novelou č. 155/2000 Sb. v platném znění rozšířen o stanovení podmínek pracovního prostředí. Zaměstnavatel musí zajistit, aby byla pracoviště vhodně prostorově a konstrukčně uspořádána a vybavena. Pracovní podmínky pro zaměstnance musí odpovídat bezpečnostním požadavkům a hygienickým limitům. Toto všechno jsme schopni díky ověřeným technologiím zajistit a naprojektovat.

Jak je to finančně náročné?

Výše investice vždycky záleží hlavně na velikosti budovy nebo areálu.

Zavoláme zpět

Pokud nám tu necháte své telefonní číslo, náš zástupce vám zavolá zpět.

Berete na vědomí, že Vaše údaje uvedené v tomto formuláři budeme v nezbytném rozsahu zpracovávat za účely uvedenými na webové stránce www.eon.cz v sekci Ochrana osobních údajů. Zde najdete také veškeré další informace ohledně zpracování osobních údajů.

Napište nám

Můžete nás kontaktovat na následující e-mailové adrese:

vit.sassmann@eon.cz, jan.simek@eon.cz

Ozveme se vám nejpozději do 5 pracovních dní.