Praktická služba do provozovny, se kterou zvládnete i ty nejsložitější situace.

E.ON Servis+

Praktická služba do
provozovny, se kterou
zvládnete i ty
nejsložitější situace

Služba E.ON Servis+ vám pomůže, když to nejvíce potřebujete. Místo shánění opraváře kvůli rozbité výloze, vyškoleného odborníka kvůli poruše stroje nebo právníka se můžete věnovat svému podnikání. O vše se postaráme my.

Jen 50 Kč / měsíc

Mám zájem

Benefity služby E.ON Servis+

Poradíme si s rozbitou výlohu i oknem

Rozbít výlohu je snazší než ji dát zase do pořádku. S naší asistenční službou E.ON Servis+ to ale neplatí. Stačí zvednout telefon a my se o nové sklo postaráme. Než dorazí, provozovnu vám pohlídáme.

Opravy jsou naše parketa

Musíte to opravit? Umíme to zařídit. Najdeme pro vás šikovného instalatéra, sklenáře, topenáře, elektrikáře, plynaře nebo zámečníka. A je to.

Právník po ruce se hodí

V některých situacích je každá rada drahá, zvlášť ta právní. Díky službě E.ON Servis+ máte rychlou právní radu po telefonu i detailnější rozbor vždy po ruce.

Majetek v ohrožení? To my ohlídáme

Když vám vichřice nebo velká voda vezme plot a zloději mají do vašeho areálu vstup volný, nemusíte se bát. Pošleme k vám tým spolehlivých hlídačů nebo vaši provozovnu zajistíme bezpečnostním systémem.

Už E.ON Servis+ máte a řešíte problémy v provozovně?

Stačí jeden bezplatný telefonát na 800 77 33 44 a my se o všechno postaráme. Mít E.ON Servis+ se zkrátka vyplatí.

Co o nás říkají zákazníci

Co vás často zajímá

E.ON Servis+ je praktická služba, která vám pomůže při živelních událostech, s odstraňováním poruch a technických havárií ve vaší provozovně a zajistí vám i právní radu.
Službu ocení každý náš zákazník, který podniká. Sjednat si ji můžete ke kterékoliv dodávce plynu nebo elektřiny.
Pro hlášení pojistné události se obracejte na non-stop telefonní linku 800 77 33 44, která je k dispozici 365 dní v roce.


E.ON Servis+ se postará o opravy všeho druhu a zajistí pomoc například instalatéra, sklenáře, topenáře, plynaře nebo zámečníka. Kromě toho si poradí s rozbitou výlohou či oknem. Pokud byste chtěli využít krátkou telefonickou právní konzultaci nebo detailnější rozbor, náš právní asistent je vám vždy k dispozici. A kromě toho vám pomůžeme ochránit i váš majetek, a to díky elektrickému bezpečnostnímu systému nebo spolehlivým hlídačům.

 Služba E.ON Servis+ pro podnikatele stojí jen 50 Kč měsíčně. Ano, 50 korun.

Specialista pro odstranění havarijního stavu se dostaví maximálně do 90 minut od nahlášení události. Dojezdový čas je orientační dle dostupnosti dodavatelů v dané lokalitě.


Služba E.ON Servis+ je pojištění, které vám poskytujeme podle zákona č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění, ve znění pozdějších předpisů. V případě, že dojde mezi pojištěným a pojistníkem ke vzniku spotřebitelského sporu, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může pojištěný podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz). Stejné právo má pojištěný i v případě vzniku spotřebitelského sporu s pojistitelem, pro jehož řešení je určena Kancelář ombudsmana České asociace pojišťoven (www.ombudsmancap.cz)

Sjednejte si E.ON Servis+ a starosti nechte na nás