E.ON Servis+

Praktická služba do provozovny, se kterou zvládnete i ty nejsložitější situace.
Praktická služba do provozovny, se kterou zvládnete i ty nejsložitější situace

Služba E.ON Servis+ vám pomůže, když to nejvíce potřebujete. Místo shánění opraváře kvůli rozbité výloze, vyškoleného odborníka kvůli poruše stroje nebo právníka se můžete věnovat svému podnikání. O vše se postaráme my.

Tuto službu už nenabízíme

Co vás často zajímá

E.ON Servis+ je praktická služba, která vám pomůže při živelních událostech, s odstraňováním poruch a technických havárií ve vaší provozovně a zajistí vám i právní radu.
Službu ocení každý náš zákazník, který podniká. Sjednat si ji můžete ke kterékoliv dodávce plynu nebo elektřiny.
Pro hlášení pojistné události se obracejte na non-stop telefonní linku 800 77 33 44, která je k dispozici 365 dní v roce.


E.ON Servis+ se postará o opravy všeho druhu a zajistí pomoc například instalatéra, sklenáře, topenáře, plynaře nebo zámečníka. Kromě toho si poradí s rozbitou výlohou či oknem. Pokud byste chtěli využít krátkou telefonickou právní konzultaci nebo detailnější rozbor, náš právní asistent je vám vždy k dispozici. A kromě toho vám pomůžeme ochránit i váš majetek, a to díky elektrickému bezpečnostnímu systému nebo spolehlivým hlídačům.

 Služba E.ON Servis+ pro podnikatele stojí jen 50 Kč měsíčně. Ano, 50 korun.

Specialista pro odstranění havarijního stavu se dostaví maximálně do 90 minut od nahlášení události. Dojezdový čas je orientační dle dostupnosti dodavatelů v dané lokalitě.