Portál
Energie24

Vyřešte vše důležité
ke svým energiím online


Stačí se přihlásit do Energie24 a hned víte vše o své spotřebě

Přihlaste se odkudkoliv

Přihlásit se

Benefity portálu Energie24

Vše online

Na jedno kliknutí máte přehled o historické spotřebě nebo o vývoji ceny na burze. Uvidíte také sjednané hodnoty na jednotlivých odběrných místech.

Platby a zálohy

Přehled o všech fakturách a platbách za energie najdete na jednom místě. Každou z faktur můžete kdykoliv stáhnout ve formátu PDF. Nemusíte řešit žádné papírování – tím navíc šetříte naši přírodu.

Odkudkoliv a zdarma

Službu Energie24 poskytujeme zdarma našim klientům, kteří odebírají elektřinu nebo plyn. Své energie tak můžete řešit odkudkoliv.

Změny snadno a rychle

S přehledem si sjednáte kapacitu nebo nahlásíte různé druhy samoodečtu. Můžete si sjednat i nákup tranše.

Mějte své energie pod kontrolou

Registrací do portálu Energie24 vás rádi provedeme. Řešte své energie online úplně odkudkoliv.

Registrace do portálu zdarma

Každý třetí zákazník má své energie pod palcem díky Energie24

Co vás často zajímá

Služba Energie 24 se bude hodit všem zákazníkům E.ONu, kteří odebírají elektřinu nebo zemní plyn. Je to šikovný pomocník pro všechny firmy a veřejnou správu.
Zabere to jen chvilku. Nejdřív vyplníte registrační formulář a vytvoříte si profil. Obratem vám pošleme potvrzovací e-mail s odkazem pro přihlášení do služby Energie24. Kliknutím na tento odkaz dokončíte úvodní registraci.
K ověření identity je nutné v registračním formuláři vyplnit správnou kombinaci identifikačních údajů, které najdete na faktuře za elektřinu nebo za plyn. Jde o místo spotřeby a variabilní symbol.


Pokud od nás odebíráte elektřinu nebo plyn na více odběrných místech, stačí zadat kombinaci správných údajů jen pro jedno místo spotřeby.

Nebudete. Služba je pro všechny zákazníky E.ONu zdarma.
Napište nám na businessline@eon.cz a my se na to podíváme. Nezapomeňte uvést kódy EAN nebo EIC odběrných míst, která v systému nevidíte.
Pokud máte se službou Energie24 problémy, obraťte se prosím na kontaktní osobu – to platí hlavně pro podnikatele. Případně nám napište na businessline@eon.cz.