Sjednejte si náš
nejlevnější tarif

S našimi elektrickými tarify se nemusíte o nic starat, všechno zařídíme za vás.
Tarif Variant PRO na 2 roky

Tento tarif ocení každý, kdo nechce cenu elektřiny delší dobu řešit. Na dva roky vám ji totiž zafixujeme. Smlouvu s námi navíc uzavřete online odkudkoliv. O všechno ostatní se už postaráme my.

Kolik bude elektřina stát?

Spočítat cenu

Benefity tarifu Variant PRO na 2 roky

Co vás často zajímá

To záleží na vaší spotřebě a na ceníku, podle kterého odebíráte elektřinu teď. Přibližnou cenu si můžete spočítat v naší kalkulačce. Nebo nám napište na info@eon.cz a my se podíváme, jaký tarif by pro vás byl nejvýhodnější.

Smlouvu spolu podepíšeme na 24 měsíců. Tato lhůta začne běžet dnem, kdy u vás zahájíme dodávku. Po uplynutí této doby se vždy automaticky prodlouží o 1 rok, pokud se ovšem nerozhodnete jinak.
Při ukončování vaší stávající smlouvy musíme dodržet podmínky, které jsou v ní stanoveny. To se týká i délky výpovědní lhůty. Proto může váš přechod k E.ONu trvat i několik měsíců. 

Celou změnu dodavatele vyřídíme tak, abyste s tím měli co nejméně práce a starostí.

Budeme od vás potřebovat smlouvu, kterou jste uzavřeli se svým současným dodavatelem, a taky poslední fakturu za elektřinu. 

Kromě smlouvy na energie spolu podepíšeme i plnou moc, díky které vás můžeme v procesu změny dodavatele zastupovat. Můžeme tak ukončit váš smluvní vztah se současným dodavatelem a podniknout další nezbytné kroky k tomu, abyste mohli začít odebírat elektřinu od nás.  

Jakmile bude vše hotovo, napíšeme vám termín, kdy u vás zahájíme dodávku, a vysvětlíme vám způsob placení záloh.

Ano, všechny naše tarify si u nás můžete pořídit pohodlně z pohodlí domova. Stačí, když vyplníte online formulář, smlouvu vám připravíme a zašleme e-mailem k digitálnímu podpisu.

Po dobu fixace vám ručíme za to, že se vám cena nezmění, i když energie na trhu podraží.

Spočítejte si svou výhodnou cenu