Starosti o elektřinu a plyn nechte na nás.

Sjednejte si smlouvu
online, získáte bonus
až 2 500 Kč

Tady najdete tu nejlepší nabídku pro nové zákazníky! Kromě výhodné ceny energií od nás teď totiž navíc dostanete bonus až 2 500 Kč. Stačí, abyste s námi smlouvu uzavřeli rychle a pohodlně online. My pak peníze pošleme přímo na váš účet.

Co teď chcete udělat?

Nechte nám svůj kontakt a my se co nejdřív ozveme

+420

Chcete nabídku rychleji? Přiložte svou poslední fakturu.

Co vás zajímá?

Společnost E.ON Energie, a.s., IČ 260 78 201, bude zpracovávat vaše údaje pro účely přípravy a případného uzavření smlouvy. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Jak s nimi nakládáme a jaká jsou vaše práva se dozvíte v části Ochrana osobních údajů.

Proč do toho jít s námi

Přejděte k nám snadno a bez papírování

Dáte nám na sebe kontakt

Žádné dlouhé vyplňování. Stačí nám vaše jméno, e-mail a telefon.

Dostanete od nás nezávaznou nabídku

Připravíme nabídku přesně pro vás. V klidu si ji projděte.

Smlouvu najdete v e-mailu

Máme rádi naše lesy. Pokud s nabídkou budete souhlasit, pošleme vám smlouvu elektronicky.

Podepíšete se myší nebo prstem

Smlouvu můžete podepsat odkudkoli na počítači nebo mobilu. O zbytek se postaráme my.

Kolik ušetříte

Uvedené modelové příklady jsou ilustrativní. Počítáme v nich s ceníkem E.ON Energie, a.s.: Elektřina online PRO na 1 rok 3/23 s platností od 21. 3. 2023 a s ceníkem ČEZ Prodej, s.r.o.: Elektřina na dobu neurčitou s platností od 1. 1. 2024. Odběrné místo se nachází na distribučním území EG.D a má velikost jističe 3x25 A. Uvedené ceny jsou včetně DPH a včetně cen za související služby v elektroenergetice.

Uvedené modelové příklady jsou ilustrativní. Počítáme v nich s ceníkem E.ON Energie, a.s.: Plyn online PRO na 1 rok 4/23 s platností od 6. 4. 2023 a s ceníkem innogy Energie, s.r.o.: plyn Standard s platností od 1. 10. 2023. Odběrné místo se nachází na distribučním území EG.D. Uvedené ceny jsou bez daně ze zemního plynu, včetně DPH a včetně cen za související služby v plynárenství.

Co o nás zákazníci říkají

Každý den zatopíme nebo rozsvítíme světlo 
50 milionům zákazníků  
po celém světě.

Záleží nám na tom, abyste byli spokojení

Co vás často zajímá

Znamená to, že veškerá komunikace s námi by měla probíhat především elektronicky. Smlouvu spolu uzavřeme online a následně budete mít k ruce zákaznický portál a mobilní aplikaci Energie24, kde si vyřídíte většinu toho, co budete potřebovat. Faktury vám budeme automaticky posílat do e-mailu a zálohy nám budete platit přes SIPO nebo bankovní účet. Kdykoli vám rádi poradíme také na e-mailu info@eon.cz.

Tím, že sjednání i následnou péči o vaše energie zajistíme online, ušetříme spoustu času, papíru i provolaných minut na naši Zákaznickou linku. Úsporu těchto nákladů jsme zohlednili v ceně tohoto tarifu a srazili ji na minimum.

Po uplynutí fixace se budete moct rozhodnout, jestli přejdete na jiný tarif. Pokud to neuděláte, smlouvu vám automaticky prodloužíme zase o rok a dostanete cenu podle aktuálního ceníku Variant, která už nebude fixovaná.

Celou změnu dodavatele vyřídíme tak, abyste s tím měli co nejméně práce a starostí.

Budeme od vás potřebovat smlouvu, kterou jste uzavřeli se svým současným dodavatelem, a taky poslední fakturu za elektřinu nebo plyn. 

Kromě smlouvy na energie spolu podepíšeme i plnou moc, díky které vás můžeme v procesu změny dodavatele zastupovat. Můžeme tak ukončit váš smluvní vztah se současným dodavatelem a podniknout další nezbytné kroky k tomu, abyste mohli začít odebírat elektřinu od nás.  

Jakmile bude vše hotovo, napíšeme vám termín, kdy u vás zahájíme dodávku, a vysvětlíme vám způsob placení záloh.

Naše tarify jsou v současné době nejlevnější na trhu. Kolik přesně zaplatíte, záleží na vaší spotřebě a na tom, k čemu elektřinu nebo plny využíváte. Konkrétně si to můžete spočítat v naší kalkulačce.

Záleží na tarifu. Například u tarifů Elektřina online PRO a Plyn online PRO spolu smlouvu podepíšeme na 12 měsíců. Tato lhůta začne běžet dnem, kdy u vás zahájíme dodávku. Po uplynutí této doby se vždy automaticky prodlouží o 1 rok, pokud se ovšem nerozhodnete jinak.

Při ukončování vaší stávající smlouvy musíme dodržet podmínky, které jsou v ní stanoveny. To se týká i délky výpovědní lhůty. Proto může váš přechod k E.ONu trvat i několik měsíců. 
Chci bonus k online smlouvě