Vyřešte vše důležité ke svým energiím online, zaregistrujte se na našem portálu.

Portál
Energie24

Vyřešte vše důležité
ke svým energiím
online

Registrovat se

Už nemusíte chodit na pobočku nebo volat

Stačí se přihlásit do Energie24 a hned víte vše o své spotřebě.

Co všechno s Energií24 zvládnete?

Vše online

Přeplatek nebo nedoplatek? Ani jedno vás nepřekvapí díky funkci Odhad vyúčtování, kterou můžete pohodlně využívat po přihlášení do portálu. Dopředu víte, jak na tom jste.

Platby a zálohy

Přehled o všech fakturách a platbách za energie najdete na jednom místě. Každou fakturu můžete kdykoliv stáhnout ve formátu PDF. Nemusíte řešit žádné papírování – tím navíc šetříte naši přírodu.

Slevové vouchery

Všechny slevy, které jsou zrovna dostupné v našem zákaznickém programu E.ON Bonus, si v portálu přehledně zobrazíte. A ty, které vás zaujmou, můžete hned taky aktivovat.  


Změny snadno a rychle

S přehledem si změníte zálohu, aktualizujete kontaktní a platební údaje nebo nahlásíte samoodečet. V Energii24 vše vyřešíte online, například si nastavíte upozornění na změny času nízkého tarifu. 

Jak na registraci?

Mějte své energie pod kontrolou

Registrace do portálu Energie24 je hotová raz dva. Ještě dnes tak můžete řešit své energie online, třeba z pohodlí domova.

Registrace do portálu zdarma

Každý třetí zákazník má díky Energii24 své energie pod palcem. Zkuste i naší mobilní aplikaci

Chci to taky zkusit

Co o nás říkají
naši zákazníci

Co vás často zajímá

Služba Energie24 se bude hodit všem zákazníkům, kteří od nás odebírají elektřinu nebo plyn. Je to šikovný pomocník pro všechny domácnosti a pro podnikatele, kteří využívají elektřinu ze sítě nízkého napětí.

Zabere to jen chvilku. Nejdřív vyplníte registrační formulář a vytvoříte si profil.

Obratem vám pošleme potvrzovací e-mail s odkazem na přihlášení do služby Energie24. Kliknutím na tento odkaz dokončíte úvodní registraci.

Napište nám na energie24@eon.cz  a my se na to podíváme. V e-mailu uveďte jméno a příjmení, pod kterým jste se registrovali. Pro jistotu nám ještě jednou napište e-mailovou adresu, na kterou máme potvrzení o registraci poslat.
Ano, heslo můžete měnit po přihlášení do portálu.

Můžete si ho obnovit pomocí tohoto formuláře.

K ověření identity je nutné v registračním formuláři vyplnit správnou kombinaci identifikačních údajů, které najdete na fakturách za elektřinu nebo plyn. Jde o zákaznické číslo a EAN nebo EIC kód.

Pokud od nás odebíráte elektřinu nebo plyn na více odběrných místech, stačí zadat kombinaci správných údajů jen pro jedno místo spotřeby.

Nebudete. Služba je pro všechny zákazníky E.ONu zdarma.
Napište nám na info@eon.cz a my se na to podíváme. Nezapomeňte uvést kódy EAN nebo EIC svých odběrných míst, která v portálu nebo mobilní aplikaci nevidíte.
Napište nám na info@eon.cz

a vysvětlete, s čím konkrétně máte problém. Rádi vám s tím pomůžeme.

Pokud máte s Energií24 problémy, napište nám na info@eon.cz. Rádi vám pomůžeme.