Odebírejte do nás plyn a přidejte se k tisícům další, kteří už na E.ON spoléhají.

Nejvýhodnější plyn
s online obsluhou

Tarif Plyn online PRO vám 
nabízí výhodnou cenu 
z pohodlí domova

Tarif pro nové zákazníky, kteří si své věci rádi řeší online. Uzavření smlouvy, fakturace i průběžná obsluha probíhá jen elektronicky. Díky tomu jsme cenu plynu stlačili na minimum, a patří tak k nejvýhodnějším na trhu. Navíc je s fixací jen na 1 rok.

Tento tarif již nenabízíme

Spočítat jiný tarif

Jaký tarif vám můžeme nabídnout

Dokumenty

Chceme, abyste vždycky měli jasno v tom, co podepisujete. 

Co vás často zajímá

Znamená to, že veškerá komunikace s námi by měla probíhat především elektronicky. Smlouvu spolu uzavřeme online a následně budete mít k ruce zákaznický portál a mobilní aplikaci Energie24, kde si vyřídíte většinu toho, co budete potřebovat. Faktury vám budeme automaticky posílat do e-mailu a zálohy nám budete platit přes SIPO nebo bankovní účet. Kdykoli vám rádi poradíme také na e-mailu info@eon.cz.

Tím, že sjednání i následnou péči o vaše energie zajistíme online, ušetříme spoustu času, papíru i provolaných minut na naši Zákaznickou linku. Úsporu těchto nákladů jsme zohlednili v ceně tohoto tarifu a srazili ji na minimum.

Po uplynutí fixace se budete moct rozhodnout, jestli přejdete na jiný tarif. Pokud to neuděláte, smlouvu vám automaticky prodloužíme zase o rok a dostanete cenu podle aktuálního ceníku Variant, která už nebude fixovaná.

Celou změnu dodavatele vyřídíme tak, abyste s tím měli co nejméně práce a starostí.

Budeme od vás potřebovat smlouvu, kterou jste uzavřeli se svým současným dodavatelem, a taky poslední fakturu za plyn. 

Kromě smlouvy na energie spolu podepíšeme i plnou moc, díky které vás můžeme v procesu změny dodavatele zastupovat. Můžeme tak ukončit váš smluvní vztah se současným dodavatelem a podniknout další nezbytné kroky k tomu, abyste mohli začít odebírat plyn od nás.  

Jakmile bude vše hotovo, napíšeme vám termín, kdy u vás zahájíme dodávku, a vysvětlíme vám způsob placení záloh.

Tento tarif je v současné době nejlevnější na trhu. Kolik přesně zaplatíte, záleží na vaší spotřebě a na tom, k čemu plyn využíváte. Konkrétně si to můžete spočítat v naší kalkulačce.

Smlouvu spolu podepíšeme na 12 měsíců. Tato lhůta začne běžet dnem, kdy u vás zahájíme dodávku. Po uplynutí této doby se vždy automaticky prodlouží o 1 rok, pokud se ovšem nerozhodnete jinak.

Při ukončování vaší stávající smlouvy musíme dodržet podmínky, které jsou v ní stanoveny. To se týká i délky výpovědní lhůty. Proto může váš přechod k E.ONu trvat i několik měsíců.