Získejte výhodnou cenu
bez dlouhých závazků 

Odebírejte do nás plyn a přidejte se k tisícům další, kteří už na E.ON spoléhají.
Tarif Variant PRO na 1 rok

Tento tarif potěší všechny, kdo se neradi na dlouho upisují. Vaše smlouva totiž bude jen na 1 rok. Pak se sami rozhodnete, co dál. Svou výhodnou cenu si můžete sjednat online třeba hned, o všechno ostatní už se postaráme.

Kolik bude plyn stát?

Spočítat cenu

Benefity tarifu Variant PRO na 1 rok

Co vás často zajímá

To záleží na vaší spotřebě a na ceníku, podle kterého odebíráte plyn teď. Přibližnou cenu si můžete spočítat v naší kalkulačce. Nebo nám napište na info@eon.cz a my se podíváme, jaký tarif by pro vás byl nejvýhodnější. 

Smlouvu spolu podepíšeme na 12 měsíců. Tato lhůta začne běžet dnem, kdy u vás zahájíme dodávku. Po uplynutí této doby se vždy automaticky prodlouží o 1 rok, pokud se ovšem nerozhodnete jinak.

Celou změnu dodavatele vyřídíme tak, abyste s tím měli co nejméně práce a starostí.

Budeme od vás potřebovat smlouvu, kterou jste uzavřeli se svým současným dodavatelem, a taky poslední fakturu za plyn. 

Kromě smlouvy na energie spolu podepíšeme i plnou moc, díky které vás můžeme v procesu změny dodavatele zastupovat. Můžeme tak ukončit váš smluvní vztah se současným dodavatelem a podniknout další nezbytné kroky k tomu, abyste mohli začít odebírat plyn od nás.  

Jakmile bude vše hotovo, napíšeme vám termín, kdy u vás zahájíme dodávku, a vysvětlíme vám způsob placení záloh. 

Ano, všechny naše tarify si u nás můžete pořídit pohodlně z pohodlí domova. Stačí, když vyplníte online formulář, smlouvu vám připravíme a zašleme e-mailem k digitálnímu podpisu.

Přejděte k nám a zafixujte si cenu plynu na 1 rok