Jak využít službu E.ON Elektrikář

K objednání služeb elektrikáře nebo hodinového manžela vám bude stačit jeden telefonát. Zavolejte na 800 77 33 44 a s operátorem se už na všem domluvíte.

Jak E.ON Elektrikář funguje

  • Jde o součást našich tarifů z řady Komplet elektřina MAX. Samostatně si E.ON Elektrikáře sjednat nemůžete.  
  • Každý rok vám přispějeme až 5 000 Kč na služby elektrikáře nebo hodinového manžela.
  • Objednat si je můžete klidně i několikrát během roku, dokud celou částku nevyčerpáte.
  • Asistenční linka na čísle 800 77 33 44 je tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Elektroinstalace

Specialisté, se kterými spolupracujeme, si bez problémů poradí s opravami, úpravami nebo revizí elektroinstalace. Rádi vám pomůžou i s vyhořelou zásuvkou a vymění nefunkční vypínač. Jejich služby se vám ale budou hodit třeba i při zapojování kabelu hlavního jističe.

Vodoinstalace

Havárie se může stát kdykoli. Víme, jak nepříjemná to je situace, proto na nic nečekáme a co nejrychleji vám pomůžeme. Zavolejte nám na asistenční linku a my k vám do 24 hodin pošleme zkušeného instalatéra. 

Bílá technika

Vaše domácí spotřebiče potřebují pravidelnou údržbu. Naši elektrikáři se postarají o vaši lednici, mrazničku, myčku, elektrický vařič, troubu i digestoř. Podívají se vám také na pračku, sušičku nebo kombinovanou pračku se sušičkou.

Elektrické tepelné zdroje

Montáž, zapojení, oprava nebo revize tepelného zdroje – to vše náš elektrikář zvládne. Pomůže vám s elektrickým kotlem, bojlerem, průtokovým ohřívačem, klimatizací i tepelným čerpadlem. Zapojí ale i další elektrické spotřebiče.

Zapůjčení náhradního zařízení

Když se čekání na opravu protáhne, rádi vám půjčíme náhradní zdroj tepla nebo spotřebič. A pokud nakonec opravit nepůjde, zajistíme jeho odpojení, odvoz i likvidaci. To se týká elektrických tepelných zdrojů a bílé techniky.

Revize elektrických zařízení

Spolehněte se na naše zkušenosti a svěřte nám revizi hromosvodu, fotovoltaické elektrárny nebo například elektrického ručního nářadí. Naši elektrikáři si poradí v podstatě s jakýmkoli spotřebičem na základě normy ČSN 33 1600 ed. 2.

Opravy a úpravy v domácnosti

Hodinový manžel zastane instalatérské práce, namontuje a vyčistí odpady i vodovodní baterie. Kromě toho přivrtá police, smontuje nábytek nebo seřídí okna a dveře. Taky vám doma vymaluje, zamaskuje díry po vrtání a natře plot.

Co hodinový manžel potřebuje

Až k vám dorazí, bude u sebe mít potřebné nářadí a drobný nebo spojovací materiál, který bude k práci používat. I na ten se příspěvek vztahuje. Na vás je, abyste mu nakoupili a připravili ostatní materiál, který vyberete podle svého vkusu. Může to být baterie na výměnu, barva nebo sádra správného odstínu.

Zatím E.ON Elektrikáře nemáte? Sjednejte si ho, vyplatí se vám!

Zavolejte nám prosím na zákaznickou linku 800 77 33 44 a zeptejte se na tarif Komplet elektřina. Naši operátoři vám všechno rádi vysvětlí, a když budete chtít, tarif s vámi sjednají.

Dokumenty

Tady vždycky najdete důležité formuláře a návody.

Pomohly vám informace na této stránce?

Řešte své
energie
online

Portál Energie24

Už nemusíte chodit na pobočku nebo volat. Stačí se přihlásit a vše si vyřešíte online.


Víc o portálu Energie24

Mobilní aplikace E.ON

Své energie nosíte v kapse.  Máte je tak pod kontrolou odkudkoliv.


Víc o mobilní aplikaci
Termín kontroly a vše o svých energiích najdete v portálu Energie24