Letní energetická akademie

Chceš poznat, jak funguje energetická společnost, a seznámit se s odborníky z praxe? Poznat jednotlivé oblasti distribuce a její provozy? Doplň si s námi studium praktickými poznatky.

Letní energetická akademie (LEA) je pomyslnou třešničkou na dortu mezi studentskými akcemi, které pořádáme. Čeká na tebe týdenní nabitý program, během kterého tě seznámíme s činností jednotlivých útvarů společnosti. Jedná se o ideální příležitost, díky které si můžeš nezávazně omrknout naši firemní kulturu a získat cenné kontakty.

Seznámíš se nejen s našimi kolegy, ale i s dalšími studenty z tvého oboru. Teoretické informace ze školy si propojíš s praktickým využitím. Seznámíme tě s aktuálními trendy v oboru, navštívíš různá technická zařízení a zajímavá místa. Můžeš se těšit na návštěvu vodní elektrárny, rozvodny, dispečinku nebo na velkokapacitní baterii.

Věříme, že je důležité poznat se i mimo pracovní prostředí, proto se s tebou sejdeme i po oficiální části programu. Můžeme tak mimo jiné probrat případnou spolupráci již při tvém studiu.

Díky stále širší síti dobíjecích stanic se s elektroautem nemusíte nijak omezovat. Dojedete, kam budete potřebovat.

Ročník 2023 proběhl na konci července a společně s 16 účastníky jsme strávili celý týden napůl v Českých Budějovicích a v Brně. Proběhlo několik přednášek na různá témata z energetiky včetně plynárenství, e-mobility, ekologie a práce v terénu. Těšíme se na další ročník!

Požadavky na účastníky
  1. Studuješ minimálně 2. ročník VŠ se zaměřením na elektrotechniku,
  2. energetika je tvojí vášní,
  3. máš chuť strávit týden s kolegy ze skupiny E.ON a naučit se nové věci.
Co ti nabízíme
  1. Možnost navštívit zajímavá místa a vyslechnout si přednášky na aktuální témata,
  2. setkání s managementem společnosti,
  3. ubytování, stravování i volnočasové aktivity na naše náklady,
  4. pokud tě to s námi bude bavit, rádi se s tebou budeme potkávat dál.

Jak se přihlásit?

Ročník 2023 je již za námi a přihlášky na Letní energetickou akademii 2024 otevřeme až na jaře 2024. 
Do té doby sledujte náš profil E.ON Kariéra na sociálních sítích FacebookInstagram, aby vám nic neuteklo.