Staň se naším stipendistou a užívej si studentský život ještě víc. Každý rok přijímáme přihlášky od studentů technických a ekonomických fakult. Tak do toho pojď s námi!

Program jsme vytvořili pro všechny studenty, které zajímá energetika, a kteří to se studiem myslí opravdu vážně. Chceme ti dát příležitost udělat už během školy něco, díky čemu u nás můžeš později získat zajímavou práci. Chceme vědět, jaké máš do budoucna plány, abychom ti mohli pomoct je splnit. Dlouhodobě patříme mezi ty nejlepší zaměstnavatele Česka.

Stipendistům nabízíme finanční podporu po celou dobu magisterského studia, dále možnost účastnit se pravidelných odborných setkání, vypracovat ve spolupráci se skupinou E.ON diplomovou práci a zároveň i získat pracovní zkušenosti.

Co od tebe čekáme
  1. Jsi ve 4. nebo 5. ročníku na vysoké škole s technickým, případně ekonomickým zaměřením. Přihlásit se můžeš i v případě, že zrovna končíš 3. ročník.
  2. Zajímá tě energetika a tímto směrem se chceš rozvíjet i do budoucna.
  3. Ve studiu se ti daří. I když to není jediná podmínka přijetí do stipendijního programu, tvoje výsledky jsou pro nás důležité.
  4. Baví tě, když na sobě můžeš pracovat a posouvat se tak dál.  
Co můžeš čekat ty od nás
  1. Během akademického roku ti na studium přispějeme 4 000 Kč.
  2. Stipendijní smlouvu můžeme uzavřít i na 20 měsíců.
  3. Budeš se moct účastnit našich akcí.
  4. Získáš možnost pracovní stáže v rámci celé skupiny E.ON.  

Jak se přihlásit?

Nejpozději do 7. 8. 2024 prosím vyplň přihlášku v našem online systému. Nezapomeň připojit svůj životopis a motivační dopis. Výběrové řízení pak proběhne v druhé polovině srpna.