Vyjít na vysoké s penězi není vždy jednoduché, ale my ti s tím pomůžeme. Studenti technických vysokých škol mají každoročně možnost přihlásit se do stipendijního programu.

Náš stipendijní program je určen všem studentům technických vysokých škol, kteří to se studiem myslí vážně a rádi by po jeho dokončení našli uplatnění ve skupině E.ON, která dlouhodobě patří mezi top zaměstnavatele v České republice.

Rádi podporujeme studenty se zájmem o energetiku. Zajímá nás, jaké má student plány do budoucna, a aktivně se snažíme jeho sny naplnit.

Stipendistům nabízíme finanční podporu po celou dobu magisterského studia, dále možnost účastnit se pravidelných odborných setkání, vypracovat ve spolupráci se skupinou E.ON diplomovou práci a zároveň i získat pracovní zkušenosti.

Požadavky na uchazeče
  1. Studuješ 4. nebo 5. ročník technického oboru VŠ (do výběrového řízení se mohou hlásit studenti již ve 3. ročníku),
  2. jsi student technického oboru, který ladí s oblastmi podnikání skupiny E.ON,
  3. energetika je tvojí vášní a máš v plánu se tím směrem dál ubírat,
  4. tvé studijní výsledky jsou pro nás důležité, ale není to jediná podmínka pro získání stipendia.
Co stipendistům nabízíme
  1. Měsíční finanční příspěvek 3 000 Kč na studium v průběhu akademického roku,
  2. možnost účastnit se setkání pořádaných naší společností,
  3. uzavření stipendijní smlouvy až na 20 měsíců,
  4. možnost pracovní stáže ve skupině E.ON.    
Jak se přihlásit?

Přihlašování pro letošní rok bylo uzavřeno. Do stipendijního programu skupiny E.ON se bude možné hlásit opět na jaře 2022. Do našeho Talent Poolu se ale můžete přihlásit okamžitě.  Sleduj náš facebookový profil E.ON Kariéra nebo instagramový profil E.ON Kariéra, ať ti nic neunikne.