K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookiesNapište nám

Se svým dotazem nebo problémem můžete
kontaktovat našeho E.ON Rádce,
který vám zdarma odpoví.

*
*
*
*

Poraďte se s námi osobně

Domluvte si konzultaci s energetickým poradcem v Brně nebo Českých Budějovicích. Pokud uvedete své číslo, můžeme vše probrat také telefonicky.

*
*
*
*
1

Kde najdu půjčovny elektrokol a elektroskútrů?

 • Výlety po České republice si nyní můžete zpříjemnit díky lehce dostupným dopravním prostředkům na elektrický pohon.
 • Mezi nejoblíbenější patří elektrokola a elektroskútry. Přinášíme přehled míst, kde si je můžete vypůjčit.

Elektrokolo či elekroskútr si můžete vypůjčit v celé řadě míst, což vám umožní poznat krásy oblíbených českých turistických oblastí z nevšední perspektivy. Půjčovny najdete například na Šumavě, v Jižních Čechách, v České Kanadě nebo třeba na Jižní Moravě.

Půjčovna elektrokol v Brně

Výlety v okolí moravské metropole nyní můžete podnikat na elektrokole i elektroskútru. Elektrokola i elektroskútry jsou vhodné pro cesty v Moravském krasu, známého díky jeskyním, rokli Macocha a bohatým lesům.

TIP

Kvalitní a zároveň levný elektrický bicykl najdete v akčním katalogu. Všechny městské, krosové, trekingové, horské, dámské i skládací modely nesou jméno důvěryhodného výrobce. Na elektrokolo značky Lectron vám zprostředkujeme slevu až 4 000 Kč!

Jižní Čechy – půjčovna elektrokol a skútrů

Jižní Čechy vybízí k cestování na kole. Rovinatý terén, krásná příroda a malebná města i vesnice nabízí trasy na nenáročné výlety. Ve městě Kaplice je možné zapůjčit elektrokola i elektroskútry, na kterých můžete navštívit Římovskou přehradu, Alpskou vyhlídku, zoo Dvorec nebo zaniklou osadu Cetviny.

Nové Hrady – elektroskútry

Nové Hrady proslavila především kovárna z roku 1719, kterou můžete spolu s dalšími místními pamětihodnostmi navštívit na elektroskútru, který vás proveze mezi známými místy jako je Buškův Hamr, rozhledna Mandlstein nebo Gmünd.

Vysočina -  půjčovna elektroskútrů a elektrokoloběžek

Vysočina je místem, kde se potkávají rozlehlé lesy, vysoké kopce i louky a rybníky. Najdete zde památky UNESCO, muzea a historická města. Díky elektroskútru je můžete poznat všechny. Hlavní půjčovna elektroskútrů a elektrokoloběžek je ve Žďáru nad Sázavou v Penzionu V Kapli.

Šumavou na elektrokole

Šumava je krásným místem pro výlety a dovolenou, v poslední době je zde přibývá míst, kde si můžete zapůjčit elektrokolo nebo elektroskútr, samozřejmě je k dispozici i dostatek dobíjecích stanic.

Půjčovna elektrokol ve Slavonicích

Přímo ve Slavonicích si můžete zapůjčit elektrokola nebo elektroskútry, ale za objevování místních krás stojí i celý přírodní park Česká Kanada. Přímo v půjčovně se můžete informovat o možných trasák výletů. Trasy k Nové Bystřici, k Českému Rudolci a do Telče, na východ k Vratěnínu nebo na jih do Rakouska jsou navržené pro pohodlí řidiče a není zde nouze o dobíjecí stanice.

Půjčovna elektrokol  - Pasohlávky

Jižní Morava je ideálním místem pro vyzkoušení elektrokola či elektroskútru. Pasohlávky, Mikulov a Lednicko-valtický areál tak můžete poznat bez námahy.

Vranovská přehrada

Vranovská přehrada a okolí znojemských vinic je take díky síti půjčoven elektrokol a elektroskútrů vhodnou oblastí pro ekologické a zároveň pohodlné cestování. Součástí plánovaných tras, které najdete třeba na webových stránkách půjčoven jsou nabíjecí stanice.

Lipno -  půjčovna elektrokol a elektroskútrů

Už druhým rokem můžete využít služby půjčovny elektrokol a elektroskútrů v Lipně nad Vltavou. Každý, kdo si zapůjčí e-kolo nebo e-skútr, získá cestovní brožuru s mapou a informacemi. Mezi oblíbené destinace v okolí Lipna patří Vyšší Brod, Frymburk nebo zřícenina Vítkův Hrádek.

Mohlo by vás také zajímat

 • Jak bezpečně jezdit do práce na kole i elektrokole?

  Cestovat do práce na kole je ekologické, ekonomické a navíc zdraví prospěšné. Kromě mnoha kladných...

  2
  Více
 • Kde najdu půjčovny elektrokol a elektroskútrů?

  Výlety po České republice si nyní můžete zpříjemnit díky lehce dostupným dopravním prostředkům na...

  1
  Více
Zpět na hlavní kategorii

Mrzí nás, že vám naše rada nepomohla.

Se svým dotazem nebo problémem můžete kontaktovat
našeho E.ON rádce, který vám zdarma odpoví.

*
*
*
*