K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookiesZeptejte se nás

Napište nám

Se svým dotazem nebo problémem můžete
kontaktovat našeho E.ON Rádce,
který vám zdarma odpoví.

*
*
*
*

Odborní garanti sekce

Mohlo by vás také zajímat

 • Kdo dostane peníze z programu Zelená úsporám?

  Dotační program Zelená úsporám podporuje chytré investice při rekonstrukcích a novostavbách, dále také instalaci technologií, které využívají obnovitelné zdroje energie. Původní dotační program Zelená úsporám fungoval v období let 2009 – 2012, nyní probíhá Nová zelená úsporám. Dříve museli příjemci dotace splňovat krátkodobé termíny, ovšem aktuální výzvu můžete využít až do roku 2021.

  23
  Více
 • Komu pomůže kotlíková dotace v roce 2017?

  - Dotační program na výměnu kotlů (kotlíkové dotace) je vhodný zejména pro rodinné domy.
  - Kotlíkové dotace budou s největší pravděpodobností probíhat i v roce 2017.
  - Kotlíková dotace může pokrýt 70 – 85 % investičních nákladů, které jsou uznatelné až do výše 150 000 Kč.
  - Dotace na kotle rozdělují kraje - způsob podání žádosti se může v jednotlivých krajích drobně lišit.
  - O kotlíkové dotace je velmi velký zájem a na všechny žadatele se nejspíš nedostane.

  33
  Více
 • Jaká pravidla má Nová zelená úsporám?

  Díky dotačnímu programu Nová zelená úsporám můžete dostat státní podporu v řádu milionů korun. Ovšem musíte splnit podmínky a získané peníze využít účelně, ideálně na energetickou úspornost svého domu. V programu Nová zelená úsporám nečekejte na takzvanou výzvu  k podání žádosti, která dříve bývala ohraničená poměrně brzkým termínem. Příslušné dokumenty můžete Státnímu fondu životního prostředí odevzdat pravděpodobně do roku 2021, v elektronické a papírové formě. 

  14
  Více
 • Podporuje program Zelená úsporám rodinné domy?

  Pokud vlastníte dům a chystáte rekonstrukci, nebo stavíte úplně nové bydlení, využijte dotace! Vlastníci a stavebníci rodinných domů mohou o státní podporu žádat prakticky kdykoli: před zahájením, v průběhu, případně po dokončení podporovaných prací. Maximální výše dotace pro jednoho žadatele dosahuje 5 milionů Kč, respektive 50 % řádně doložených a uznaných nákladů. Jaká opatření podporuje program Zelená úsporám? Rodinné domy pravděpodobně vyhoví podmínkám, pokud jsou účinně zateplované, stavěné v takzvaném pasivním standardu, nebo vybavované hospodárnými otopnými a větracími systémy.   

  14
  Více
 • Kdo může čerpat dotace Zelená úsporám?

  Státní správa vylepšuje své motivační programy, aby pomohla žadatelům. Dobrým příkladem jsou dotace Zelená úsporám , které podporují snižování energetické náročnosti budov a instalaci moderních technologií. Žádosti můžete podávat pravděpodobně až do roku 2021, přičemž všechno vyřídíte dálkově – elektronicky a poštou. 

  12
  Více

Najděte rychle, co potřebujete

Mrzí nás, že vám naše rada nepomohla.

Se svým dotazem nebo problémem můžete kontaktovat
našeho E.ON rádce, který vám zdarma odpoví.

*
*
*
*