E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON.
Poradí s úsporou energiešetrnou dopravou a mnoha dalšími záležitostmi. 

Jaká je největší nabíjecí stanice v ČR pro elektromobily?

Elektřina Automobil Emise Životní prostředí Moderní technologie

  •  Síť nabíjecích stanic pro elektromobily v tuzemsku se rozrůstá.
  •  U města Humpolec mohou řidiči využít také jednu z největších nabíjecích stanic pro svůj elektromobil na trase mezi Prahou a Brnem.

Moderní rychlonabíjecí stanici pro elektromobily nalezneme v areálu čerpací stanice Benzina ve Vystrkově u Humpolce, nedaleko sjezdu z dálnice D1.

EON_Pict_Thermometer_96x96
TIP

Elektromobil můžete nabít bezplatně v Brně (ve Vaňkovce a na Letišti). Jako majitelé elektromobilů můžete také přejít na výhodnější tarif D27d pro domácnosti.

Technické údaje největší nabíjecí stanice pro elektromobily

V největší nabíjecí stanici ve Vystrkově mohou řidiči elektromobilů využít stojany, které jsou v provozu 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Nabíjecí stanici obsluhují přímo v místě dvě 630kVA trafa a při čerpání elektrického pohonu si zde můžeme nabít třeba také notebook a mobilní telefon nebo brouzdat na internetu díky připojení k volné wifi síti.

Největší česká nabíjecí stanice pro elektromobily na pěti parkovacích místech nabízí standardy 50kW CHAdeMO (asijský nabíjecí standard, stejnosměrný proud), CCS 50kW (evropský nabíjecí standard, stejnosměrný proud), 22kW Mennekes typ 2 (střídavý proud), 43kW Mennekes typ 2, zásuvku 400V/32A a běžnou zásuvku pro nabíjení skútrů a elektrokol.

Úhradu nabíjení lze provést v rámci předregistrovaného systému EVmapa nebo kreditní kartou (kontaktní či bezkontaktní) bez zákaznické registrace.

EON_Pict_Thermometer_96x96
RADA

Využijte i zvýhodněnou distribuční sazbu pro elektromobily D27d, pro podnikatele C27d

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Odborní garanti
E.ON Rádce

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Poraďte se s energetickým poradcem

Domluvte si konzultaci s energetickým poradcem. Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.