E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Poradí vám mimo jiné s úsporami energiešetrnou dopravou a chytrou domácností

Často hledaná témata:

Patří do programu Zelená úsporám výměna oken?

Rodinný rozpočet Investice Stavební úpravy Moderní technologie Veřejný sektor

  • Výměna oken patří mezi podporované stavební úpravy, pokud zároveň významně snížíte energetickou náročnost domu.
  • Výše dotace v rámci Nové zelené úsporám se počítá na základě plochy vyměňovaných konstrukcí - tedy oken a dveří. 

RADA

Nejvyšší dotace dosahuje 50 % uznatelných investičních nákladů. Podmínkám vyhovíte, když pořádně zateplíte celý dům a přitom namontujete kvalitními okna s izolačními trojskly.

Díky programu Zelená úsporám výměna oken zlevní až o 50 %

Výše dotace na výměnu oken a dveří v rámci programu Nová zelená úsporám se počítá na záakldě jejich celkové plochy. její výše se pohybuje od 2100 - do 3800 Kč/m2, přičemž čím komplexnější rekonstrukci domu provedete (co nejvíce snížíte energetické nároky domu), tím více peněz dostanete.  Výměna oken může v rodinném domě zlevnit až o 50 % (maximální výše dotace v procentech uznatelných nákladů), ale musí být součástí komplexního řešení, které sníží spotřebu energie domu alespoň o 20 %.

TIP

Navštivte naše poradenské centrum, abychom probrali možnosti energetických a finančních úspor osobně! Častým tématem našich konzultací jsou rekonstrukce domů, kvalitní osvětlení a vytápěcí systémy, nebo právě dotační programy.

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Domluvte si konzultaci

Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.