Ještě šikovnější
služby v ceně

Sjednejte si Komplet elektřinu MAX
za věrnost na 2 roky

Vzali jsme tarif Komplet elektřina, který je mezi vámi nejoblíbenější, a vylepšili jsme ho. Kromě výhodné ceny, fixované na 2 roky, získáte ještě víc služeb a vyšší plnění. Každý rok vám dáme 5 000 Kč na práci elektrikáře nebo hodinového manžela. To vše jen pro naše věrné zákazníky.

Kolik bude elektřina stát?

Spočítat cenu

Výhody tarifu

Jak si zavolat profíka na pomoc 

Elektrikáře nebo hodinového manžela si objednáte jedním zavoláním na 800 77 33 44
K čemu služby elektrikáře
a hodinového manžela využijete


Pomůžeme vám s opravami spotřebičů, montáží nábytku nebo instalatérskými pracemi. Spolehnout se na nás ale můžete i v případě havárie vody nebo elektřiny. Když se něco přihodí, jednoduše nám zavolejte a my se o všechno postaráme. Máte u nás několik odběrných míst? Příspěvek můžete využít na kterémkoli z nich. Stačí, když si tarif Komplet elektřina MAX sjednáte na jednom odběrném místě. 

Elektroinstalace

Specialisté, se kterými spolupracujeme, si bez problémů poradí s opravami, úpravami nebo revizí elektroinstalace. Rádi vám pomůžou i s vyhořelou zásuvkou a vymění nefunkční vypínač. Jejich služby se vám ale budou hodit třeba i při zapojování kabelu hlavního jističe.

Vodoinstalace

Havárie se může stát kdykoli. Víme, jak nepříjemná to je situace, proto na nic nečekáme a co nejrychleji vám pomůžeme. Zavolejte nám na asistenční linku a my k vám do 24 hodin pošleme zkušeného instalatéra. 

Bílá technika

Vaše domácí spotřebiče potřebují pravidelnou údržbu. Naši elektrikáři se postarají o vaši lednici, mrazničku, myčku, elektrický vařič, troubu i digestoř. Podívají se vám také na pračku, sušičku nebo kombinovanou pračku se sušičkou.

Elektrické tepelné zdroje

Montáž, zapojení, oprava nebo revize tepelného zdroje – to vše náš elektrikář zvládne. Pomůže vám s elektrickým kotlem, bojlerem, průtokovým ohřívačem, klimatizací i tepelným čerpadlem. Zapojí ale i další elektrické spotřebiče.

Zapůjčení náhradního zařízení

Když se čekání na opravu protáhne, rádi vám půjčíme náhradní zdroj tepla nebo spotřebič. A pokud nakonec opravit nepůjde, zajistíme jeho odpojení, odvoz i likvidaci. To se týká elektrických tepelných zdrojů a bílé techniky.

Revize elektrických zařízení

Spolehněte se na naše zkušenosti a svěřte nám revizi hromosvodu, fotovoltaické elektrárny nebo například elektrického ručního nářadí. Naši elektrikáři si poradí v podstatě s jakýmkoli spotřebičem na základě normy ČSN 33 1600 ed. 2.

Opravy a úpravy v domácnosti

Hodinový manžel zastane instalatérské práce, namontuje a vyčistí odpady i vodovodní baterie. Kromě toho přivrtá police, smontuje nábytek nebo seřídí okna a dveře. Taky vám doma vymaluje, zamaskuje díry po vrtání a natře plot.

Opravy a úpravy v domácnosti

Hodinový manžel zastane instalatérské práce, namontuje a vyčistí odpady i vodovodní baterie. Kromě toho přivrtá police, smontuje nábytek nebo seřídí okna a dveře. Taky vám doma vymaluje, zamaskuje díry po vrtání a natře plot.

Co o nás říkají naši zákazníci

Co vás často zajímá

To záleží na vaší spotřebě a na tom, k čemu elektřinu využíváte. Přibližnou cenu si můžete spočítat v naší kalkulačce. Nebo nám napište na info@eon.cz a my se podíváme i na to, jaký tarif by pro vás byl nejvýhodnější.

E.ON Elektrikář MAX je součástí produktu Komplet elektřina MAX. Zahrnuje zprostředkování pomoci elektrikáře a hodinového manžela na kterémkoli odběrném místě, které u nás máte. Kdykoliv v průběhu trvání smlouvy si můžete jednoho ze specialistů zavolat prostřednictvím asistenční linky 800 77 33 44. Na jeho služby vám navíc přispějeme až 5 000 Kč – a to klidně i několikrát do roka, dokud nevyčerpáte celou částku. Mít šikovného profíka po ruce na zavolání se v dnešní době vyplatí. Sehnat ho dá někdy totiž spoustu práce. 

Naši elektrikáři jsou opravdoví profíci:

 • Zapojí, opraví nebo třeba jen přesunou světlo, zásuvku i vypínač.
 • Zkontrolují elektrické rozvody a vystaví vám revizní zprávu.  
 • Zapojí elektrický sporák a opraví ledničku nebo pračku.  
 • Zprovozní bojler, klimatizaci i tepelné čerpadlo.
 • Postarají se o revizi hromosvodu i fotovoltaiky.  

Pokud nevyužijete elektrikáře, je vám k ruce hodinový manžel. Umí vzít do ruky šroubovák, vrtačku i malířskou štětku:

 • Poradí si se základními instalatérskými pracemi nebo s montáží a čištěním vodovodních baterií i odpadů.
 • Namontuje police, nábytek i futra.
 • Seřídí okna i dveře, aby správně doléhaly.
 • Zařídí vymalování interiéru, natře plot nebo vás zbaví děr po vrtání.

Ano příspěvek můžete využít na všech vašich odběrných místech, které máte vedeny pod vaším zákaznickým účtem, tj. platí to pro všechna vaše odběrná místa, která máte vedené na vaše jméno s jedním konkrétním číslem zákazníka. Službu není možné využívat na místa, které máte u nás vy nebo jakákoliv další osoba i příbuzenského vztahu, které jsou psány na jiné číslo zákazníka.

Ano, asistenční linka 800 77 33 44 je tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu po celý rok. A v případě havárie k vám pošleme odborníka nejpozději do 24 hodin od nahlášení na asistenční linku.
Příspěvek na služby řemeslníků až do výše 5 000 Kč můžete využít v rámci 12 měsíců několikrát – a to až do vyčerpání příspěvku. Datum posledního zásahu zjistíte kdykoli ve své aplikaci Energie24 nebo nám zavolejte na bezplatnou telefonní linku 800 77 33 44.

Ano, technika si můžete zajistit i sami. Jen o tom potřebujeme vědět předem. Zavolejte nám prosím na bezplatnou linku 800 77 33 44. Vysvětlíme vám, jaké doklady za práci od vás budeme chtít doložit.
 
Pokud bude faktura za práci elektrikáře nižší než 5 000 Kč, zaplatíme vám ji v plné výši. Jestliže bude naopak vyšší, přispějeme vám maximálně 5 000 Kč.

Smlouvu spolu podepíšeme na 2 roky. Pokud se nerozhodnete jinak, po jejich uplynutí se sama automaticky prodlouží na dobu neurčitou.  

Většinou můžete službu E.ON Elektrikář MAX využívat od prvního dne v měsíci, který následuje po tom, co jsme vám začali dodávat elektřinu. Pokud jsme vám zahájili dodávku například 15. 7. 2023, můžete službu poprvé využít 1. 8. 2023.
Jednoduše zavolejte na bezplatnou linku 800 77 33 44 a my vás spojíme s operátorem našeho partnera Supersoused. Tomu už jen nahlásíte své jméno, zákaznické číslo u E.ONu a adresu, na které máte tarif Komplet elektřina MAX sjednaný. 


Operátor vám pak řekne, kolik bude práce zhruba stát. Je jen na vás, jestli se rozhodnete příspěvek 5 000 Kč využít, nebo ne. Když budete s podmínkami souhlasit, rozloučí se s vámi a začne shánět volného technika. Technik nebo jeho dispečink se vám potom ozvou, abyste si domluvili termín návštěvy. 

Protože dopředu nedokážeme určit cenu práce a dopravy technika pro konkrétní případy, ceník na našem webu nenajdete. Známe jen průměrné ceny nabízených úkonů pro celé Česko. V případě těch běžných, jako je třeba zapojení spotřebiče, oprava tepelného zdroje nebo oprava vyhořelé zásuvky, vám zajistíme technika co nejblíž vašemu bydlišti.


U složitějších zásahů, kam patří revize elektroinstalace nebo hromosvodu, musíme zajistit specialistu. Ten to k vám už může mít dál. Vždycky se ale snažíme o to, abyste zbytečně nedopláceli nic navíc.

Pro lepší představu se podívejte na maximální ceny práce techniků, všechny uvádíme bez DPH: 
 • Výchozí nebo opakovaná revize elektroinstalace: hodinová sazba do 800 Kč,
 • oprava, úprava a údržba elektroinstalace: hodinová sazba do 800 Kč + doprava + materiál,
 • oprava domácích elektrospotřebičů: paušál za opravu maximálně do 2 000 Kč + doprava + materiál, 
 • pozáruční opravy tepelných zdrojů: hodinová sazba do 800 Kč * počet hodin/paušál za opravu do 2 000 Kč + doprava + materiál, 
 • výchozí nebo opakované revize fotovoltaických elektráren (FVE): podle počtu měničů napětí + revizní zpráva do 2 000 Kč + doprava, 
 • výchozí nebo opakované revize hromosvodů: cena za revizi do 2 000 Kč + doprava, 
 • výchozí nebo opakované revize elektrického ručního nářadí a dalších elektrických spotřebičů: hodinová sazba do 800 Kč, 
 • zapojení průtokového nebo zásobníkového elektrického ohřívače vody, elektrického sporáku, digestoře, přímotopného elektrického spotřebiče nebo akumulačního elektrického spotřebiče, a to například pro potvrzení záručních listů: hodinová sazba do 800 Kč,
 • služby Hodinového manžela – instalatérské, montážní, malířské a zednické práce, topenářské práce a neurgentní zámečnické práce: hodinová sazba 500 Kč. 
Pokud bude zásah dražší než 5 000, rozdíl zaplatíte vy. Jestliže bude cena naopak nižší, nedoplácíte nic.
Přesný termín návštěvy dokážeme říct až ve chvíli, kdy všechno domluvíme. Pro lepší představu se podívejte na orientační čekací doby. Ty se snažíme dodržet, pokud tomu nic nebrání nebo se spolu nedomluvíme jinak:
 • Havárie na elektřině, která omezuje běžný provoz domácnosti – do 24 hodin,
 • rozbitý elektrický spotřebič nebo zdroj tepla, úprava elektroinstalace – do 5 pracovních dnů,
 • objednaná revize rozvodů, hromosvodu, elektrických tepelných zdrojů, elektrických spotřebičů nebo fotovoltaické elektrárny – do 7 pracovních dnů,
 • objednané práce hodinového manžela – do 7 pracovních dnů.  
Lhůty můžou být delší například proto, že jsou dočasně nedostupné náhradní díly, které jsou k opravě potřeba.  
 
Náš technik se vám každopádně před návštěvou sám ozve, abyste se domluvili na podrobnostech.
Spočítejte si svou výhodnou cenu