S našimi elektrickými tarify se nemusíte o nic starat, všechno zařídíme za vás.

Komplet elektřina PRO
na 3 roky

Prémiový tarif
se službami v ceně

Existují hned dva důvody, proč je tento tarif mezi našimi zákazníky neoblíbenější. S tříletou fixací si můžete být jistí, že se vám elektřina nezdraží. V jeho ceně máte navíc služby zkušeného elektrikáře a hodinového manžela.

Kolik bude elektřina stát?

Spočítat cenu

Benefity tarifu Komplet elektřina PRO 36

K čemu služby elektrikáře
a hodinového manžela využijete


Příspěvek až 3 000 Kč na práci elektrikáře nebo hodinového manžela můžete využít jednou do roka v každém odběrném místě, pro které máte sjednaný tarif Komplet elektřina. Jejich služby se hodí pro menší zásahy v domácnosti, jako jsou opravy spotřebičů, údržba elektroinstalace, montáž nábytku nebo instalatérské práce. Když budete potřebovat, zavoláte nám na asistenční linku, a tam už se na všem domluvíme. Přes tuto linku si můžete specialisty objednat kdykoliv, ale jen jednou ročně vám na jejich služby přispějeme. V sekci Dokumenty najdete podmínky služby a v nich úplný přehled prací, které pro vás naši specialisté zajistí.

Co o nás říkají naši zákazníci

Co vás často zajímá

Ano. Tarif Komplet elektřina s elektrikářem a hodinovým manželem v ceně si můžete sjednat jako doplněk ke službám, které od nás už máte. Péči o svou domácnost tak jenom rozšíříte. 
Naši technici vás doma mohou navštívit tolikrát, kolikrát bude třeba. Příspěvek až 3 000 Kč ale můžete čerpat jen jednou za 12 měsíců. Prvních 12 měsíců se počítá od okamžiku, kdy vám vzniká nárok služby využívat. Ten nastává k 1. dni v měsíci, který následuje po tom, co jsme vám začali dodávat elektřinu. Například, pokud jste mohli příspěvek poprvé využít 1. 11. 2021 a vybrali jste si ho třeba 16. 3. 2022, další máte k dispozici od 1. 11. 2022. 

E.ON Elektrikář je součástí produktu Komplet elektřina a obsahuje zprostředkování pomoci elektrikáře a hodinového manžela v odběrném místě, kde máte tento tarif sjednaný. Kdykoliv v průběhu trvání smlouvy si můžete jednoho ze specialistů zavolat prostřednictvím asistenční linky 800 77 33 44. Jednou do roka vám na jeho služby navíc přispějeme až 3 000 Kč. Mít šikovného profíka po ruce na zavolání se v dnešní době vyplatí. Sehnat ho dá někdy totiž spoustu práce.

Naši elektrikáři jsou opravdoví profíci:

  • Zapojí, opraví nebo třeba jen přesunou světlo, zásuvku i vypínač.
  • Zkontrolují elektrické rozvody a vystaví vám revizní zprávu.  
  • Zapojí elektrický sporák a opraví ledničku nebo pračku.  
  • Zprovozní bojler, klimatizaci i tepelné čerpadlo.
  • Postarají se o revizi hromosvodu i fotovoltaiky.

Kromě elektrikáře, je vám k ruce hodinový manžel. Umí vzít do ruky šroubovák, vrtačku i malířskou štětku:

  • Poradí si se základními instalatérskými pracemi nebo s montáží a čištěním vodovodních baterií i odpadů.
  • Namontuje police, nábytek i futra.
  • Seřídí okna i dveře, aby správně doléhaly.
  • Zařídí vymalování interiéru, natře plot nebo vás zbaví děr po vrtání. 

Snadno. Operátor se nejdřív podívá, jestli jste během aktuálních 12 měsíců trvání nároku na službu, příspěvek čerpali.  

Pokud ne, je všechno v pořádku a rovnou si můžete návštěvu technika objednat. Jakmile práci dokončí, vystaví vám doklad, od kterého rovnou odečte příspěvek až do výše 3 000 Kč.

V případě, že celková cena za práci přesáhne 3 000 Kč, doplatíte jen vzniklý rozdíl. V případě, že bude cena nižší než 3 000 Kč, neplatíte ani korunu. Příspěvek pak můžete znovu čerpat až v dalším roce trvání smlouvy.

Přejděte k nám a zafixujte si cenu elektřiny na 3 roky