Vaše domácnost
bez starostí

Služba E.ON Domov nabízí všestrannou pomoc pro vaši domácnost
Pomůžeme vám s porouchaným spotřebičem
i s nefunkčním kotlem a taky zajistíme a zaplatíme náhradní díly.
Sami nezůstanete ani na havárie na technickém vybavení
nebo na zabouchnuté dveře.

Sjednat přes Můj E.ON účet Sjednat na webu
Výhody služby

O co se služba E.ON Domov postará?

Za 80 Kč měsíčně vám budeme pomáhat se vším, co se doma může rozbít. Zajistíme vám pozáruční opravy kotlů a domácích spotřebičů, v případě domácí havárie k vám pošleme instalatéra, sklenáře, pokrývače, elektrikáře, plynaře nebo zámečníka. Výjezd vždy hradíme my, stejně jako práci, materiál nebo veškeré náhradní díly až do výše plnění. 

Výhody služby

Když je v ohrožení vaše domácnost i bezpečí

Doma se musíte cítit v bezpečí, ať se děje, co se děje. Stejně tak potřebujete dveře zamknout, když z domova odcházíte. Náš zákazník Jan zavolal na naši asistenční linku s tím, že jeho dveře nejdou zamknout ani z jedné strany. Navíc šlo o složitější systém na bezpečnostních dveřích, a situace si proto žádala pomoc odborníka. Ten, kterého jsme k Janovi hned poslali, vymontoval zámek, opravil ho a vrátil ho zpátky do dveří. Všechno bylo zase v pořádku a Jan za opravu neplatil ani korunu.

Mraznička, která nemrazila

Domácí spotřebiče umí někdy pěkně potrápit. O tom ví své třeba náš zákazník Radek, kterému najednou vypověděla službu mraznička. Opravář, kterého jsme na místo vyslali, zjistil, že v mrazničce je třeba vyměnit elektroniku. Ukázalo se však, že tuto elektroniku už nikdo nevyrábí. Spotřebič tedy opravář spravit nedokázal, ale díky službě E.ON Domov dostal Radek alespoň příspěvek na novou mrazničku. Zaplatili jsme mu přesně tolik, jakou cenu jeho stará mraznička měla.

Bez tepla nemůžete zůstat dlouho

Když v domácnosti přestane zničehonic být teplo, hledáte důvod. A když zjistíte, že vám na počátku topné sezóny odešel jediný zdroj tepla, je jasné, že máte skutečný problém. Přesně to se stalo naší zákaznici Mileně a my jsme k ní poslali technika. Zjistil, že je zanesený výměník a pojistka v kotli, odstavila zařízení z provozu. Ještě ten večer se mu podařilo výměník vyčistit a kotel zprovoznit. Na to, jak dlouho by Milena čekala na jiného odborníka, nechtěla ani pomyslet.

S čím vám pomůžeme

Havárie a poruchy v domácnosti Plnění Výjezd
 • Instalatér, elektrikář, plynař, topenář, sklenář,
  zámečník, pokrývač

 • Drobný materiál zdarma (šroubky, 
  spojovací materiál apod.)

 • Opravář nonstop k dispozici

5 000 Kč Zdarma / Bez omezení
Pozáruční opravy domácích spotřebičů    
 • Oprava spotřebiče mladšího 10 let

 • Úhrada celých náhradních dílů

 • Úhrada zůstatkové hodnoty spotřebiče

 • Opravář nonstop k dispozici

10 000 Kč Zdarma / Bez omezení
Pozáruční opravy kotlů a jiných zdrojů tepla    
 • Opravy např. i ovládacích prvků

 • Úhrada celých náhradních dílů

 • Opravář nonstop k dispozici

20 000 Kč Zdarma / Bez omezení
... a to celé za
80 Kč měsíčně

Příběhy ze života

Porouchaná pračka

"Mrkající pračka - naši letité a spolehlivé pomocnici se po zapnutí rozblikal display a nebylo možné využívat odložený start. Záhy po nahlášení události se ozval servis a v úterý dojel. Vymontoval elektroniku a v pátek ji dovezl zpět, namontoval a holka šlape jak má. A nestálo mě to ani korunu. Díky všem."


Zuzana L.
Brno

Pozáruční oprava plynového kotle

"Plynový turbo kotel, který je starý 8 roků nám v pátek začal zlobit. Topil podle toho jak se mu chtělo. :-) V neděli už se mu nechtělo skoro vůbec! V pondělí v 7.30 jsem volal na E.ON asistenční linku a během 5 minut nahlásil, že kotel zlobí. Žádné složitosti s popisováním. Za 30 minut! volal konkrétní opravář a dohodli jsme se na termínu opravy. Ne za týden, 14 dní, ale v ten samý den! Ve 12.00 pan opravář přijel a ve 12.30 byl kotel opravený. Byl vadný manostat. Takže - zkušenost více než kladná, protože vše proběhlo bez starostí, shánění nejlevnějšího, ale šikovného opraváře, prostě dva telefonáty a kotel je opravený a funguje zase jak má. To vše zdarma (tedy za cenu pojistného). Za mě rozhodně tuto službu doporučuji!"


Jiří R.
Zelená Hora

Sjednejte si E.ON Domov již dnes!

Zavolejte nám

Pokud máte zájem o sjednání služby, volejte

800 77 33 22

Naši pracovníci s vámi domluví všechny podrobnosti.

Napište nám

Můžete nás kontaktovat na následující e-mailové adrese:

eondomov@eon.cz

Ozveme se vám nejpozději do 5 pracovních dní.

Zavřít

Usnadněte si život s aplikací Energie24

Vyřiďte své požadavky ihned z Vašeho mobilu.
Zavřít

Usnadněte si život s aplikací Energie24

Vyřiďte své požadavky ihned z Vašeho mobilu.