Parťák do každé
domácnosti

E.ON Pomocník je tu pro vás, kdykoli se objeví problém,
na který sami nestačíte. Pomůže vám v případech, kdy si
nebudete vědět rady s rozbitým spotřebičem, tepelným
zdrojem nebo počítačem. Nenechá vás v tom, ani když
budete potřebovat právní asistenci nebo rychlý zásah
elektrikáře, instalatéra, topenáře nebo zámečníka.
Sjednat online

S jakými problémy mi pomůže IT asistence v rámci E.ON Pomocník?

Naši IT specialisté vám poradí s instalací a používáním výpočetní techniky a softwaru nebo obecně s fungováním stolních počítačů, tabletů, notebooků, digitálních fotoaparátů a kamer.

Dvakrát do roka můžete se specialistou konzultovat celou hodinu po telefonu nebo pomocí vzdáleného připojení. Pošleme vám jednoduchý program, který si nainstalujete do počítače. Díky němu se IT odborník k vašemu počítači vzdáleně připojí. Pokud se problém nepodaří vyřešit na dálku, navštíví vás odborník doma. Zaplatíme jeho práci a dopravu, ale náhradní díly nebo nový software už jsou na vás.

Abychom vám v rámci služby E.ON Pomocník mohli takto pomáhat, budete potřebovat funkční internet a možnost stáhnout si návod k použití daného zařízení. Všechno musí být navíc pořízeno legálně a programy musí být stále podporované svými výrobci nebo tvůrci.

Pomůžeme vám i s vaší chytrou domácností, třeba s napojením chytrých zařízení na bránu (gateway), s nainstalováním aplikací pro řízení vaší chytré domácnosti a se zapojením detektorů a senzorů. Pomůžeme vám taky s napojením jednotlivých spotřebičů, ať už si pořizujete chytrou pračku, ledničku, nebo jen chcete mít možnost v rámci chytré domácnosti na dálku ovládat větrání, žaluzie, světla a další součásti.

Máte zájem o službu E.ON Pomocník?

Zavolejte nám

Pokud máte zájem o sjednání služby, volejte

800 77 33 22

Naši pracovníci s vámi domluví všechny podrobnosti.

Napište nám

Můžete nás kontaktovat na následující e-mailové adrese:

eonpomocnik@eon.cz

Ozveme se vám nejpozději do 5 pracovních dní.