E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Poradí vám mimo jiné s úsporami energiešetrnou dopravou a chytrou domácností

Často hledaná témata:

Jaké jsou výhody horského elektrokola?

  • Horská elektrokola oceníte hlavně v náročnějším terénu.

  • V ČR se prodávají značky Leader Fox, KTM, Apache Hawk a další.

  • Aktuální modely jsou s velikostí kol 26", 27,5" a 29" palců.

Elektrický pohon se nevyhýbá ani horským kolům. Elektrické horské kolo je možné využívat i v náročnějším horském terénu. Je oceňováno pro stabilitu, bezpečnost a lehký pohyb v náročném stoupání. Na českém trhu jsou k dostání značky jako E-totem Powerful, 4freetime mtb, Apache Hawk 29, KTM, Leader Fox nebo AGOGS Uphill MTB. Při koupi horského elektrokola si pohlídejte hlavně kapacitu a značku baterie a výkon motoru. Motor může být umístěn buď klasicky v náboji kola, nebo připojen ke středovému složení.

Elektrokola jsou dnes již běžnou součástí provozu. Díky přidanému elektromotoru a akumulátoru ulehčují od náročného šlapání do kopce, jsou ekologická a pohodlná. Dobití baterie trvá průměrně 2-5 hodin, samotná dojezdová schopnost elektrokola je od 35 do 65 km, dle baterie, typu kola a také způsobu jízdy. Pokud se baterie vybije, lze cestu dokončit jako na běžném kole.

TIP

Hledáte kvalitní elektrokolo? Nenechte si ujet slevu 2 000 nebo 3 000 Kč na elektrokola značky Lectron 

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Domluvte si konzultaci

Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.