E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON.
Poradí s úsporou energiešetrnou dopravou a mnoha dalšími záležitostmi. 

Co je to Modrá úsporám?

Jako Modrá úsporám se neoficiálně označuje nový dotační program Ministerstva životního prostředí, jehož úkolem je podporovat šetrné hospodaření s vodou.  
Dotační program Modrá úsporám by měl být spuštěn letos na podzim a bude určen pro ty, kdo chtějí vybudovat třeba zahradní jezírko. 

Na základě stále rostoucího sucha na území ČR se Ministerstvo životního prostředí rozhodlo pro nový dotační program, který má za úkol podpořit úspornější hospodaření s vodou. Novému dotačnímu programu se začalo říkat Modrá úsporám – dotaci v něm bude možné získat hlavně na vybudování domácí nádrže na vodu nebo zahradního jezírka. Start programu se očekává na podzim.

Podrobnosti o dotacích v rámci Modré úsporám ještě nejsou známy. Nepůjde však o tak komplexní program, jako je třeba Zelená úsporám. Očekávají se dotace v řádu desetitisíců korun, podle realizovaných opatření. Také alokovaná částka ("volné" peníze, které budou na dotacích úspěšným žadatelům rozdány) bude nejspíš menší. 

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Odborní garanti
E.ON Rádce

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Poraďte se s energetickým poradcem

Domluvte si konzultaci s energetickým poradcem. Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.