E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON.
Poradí s úsporou energiešetrnou dopravou a mnoha dalšími záležitostmi. 

Energetičtí poradci

Váš osobní energetický poradce

Na webu E.ON Rádce najdete řadu užitečných tipů a rad, které vám mohou pomoci k energetickým úsporám a celkově šetrnějšímu životu vaší domácnosti. Velmi dobře ale víme, že někdy je zdaleka nejpřínosnější, když si můžete s někým promluvit a poradit se v tom, co vás momentálně nejvíc zajímá.

Proto je tu naše osobní poradenství! Co spolu nejčastěji probíráme?

Novostavba nebo významná rekonstrukce

Stavíte dům nebo rekonstruujete své bydlení? S obojím souvisí mnoho otázek, která vám můžeme pomoci vyřešit. Za všechny zmiňme například proces připojení novostavby do sítě, otázku pořízení fotovoltaických panelů nebo třeba optimální zdroj vytápění pro váš domov. Poradíme vám také s různými typy dotací, které můžete při pořízení moderních technologií a realizací úsporných opatření využít. 

Příliš vysoké náklady za energie

Překvapilo vás příliš vysoké vyúčtování za elektřinu či plyn? Často je příčinou vysokých nákladů na energie zbytečně vysoká spotřeba, jejíž důvody nemusejí být hned zřejmé. Společně tomu přijdeme na kloub a pomůžeme vám realizovat optimální technická opatření

Starý zdroj vytápění nebo ohřevu vody

Vytápění i ohřev vody se týkají všech domácností. Staré tepelné zdroje či systémy ohřevu vody jsou nejen neefektivní, ale například u plynových spotřebičů, jako kotel nebo karma, se s nimi pojí i určitá bezpečnostní rizika. Tím nejzávažnějším je únik jedovatých plynů do interiéru. Pomůžeme vám proto vybrat nový, optimální zdroj vytápění a ohřevu vody pro vaši domácnost, zajistíme montáž a poradíme také s jejich financováním. 

Nové technologie

Inteligentní dům, CNG, elektromobilita – média skloňují tato slova ve všech pádech. Mnozí z vás chtějí vědět, jak se tyto moderní technologie dají prakticky využít v běžném životě. I v tom vám vždy rádi poradíme.

Kontaktujte nás

Obraťte se na naše poradce na tel: 800 77 33 44, e-mailu poradce@eon.cz. Nebo vyplňte formulář níže, ozveme se vám nazpět.

Poraďte se s energetickým poradcem

Domluvte si konzultaci s energetickým poradcem. Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.