E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON.
Poradí s úsporou energiešetrnou dopravou a mnoha dalšími záležitostmi. 

Jak funguje plynový kondenzační kotel se zásobníkem?

Plyn Teplo Spotřebiče Investice Moderní technologie

  •  Kondenzační kotel vyrábí tepelnou energii spalováním zemního plynu a zkapalňováním horké páry.
  •  Dosahuje přitom účinnosti až 110 % - oproti tradičním kamnům (“wafkám“) ušetří zhruba čtvrtinu peněz.
  •  Plynový kondenzační kotel se zásobníkem může vytápět interiér, nebo připravovat vodu pro mytí a sprchování. Stále udržuje rezervoár   hřejivé  tekutiny, abyste mohli nárazově vyčerpat větší množství.

Kondenzační kotel se zásobníkem vybírejte podle velikosti

Příprava teplé vody patří ke každodennímu životu doma, ale také na pracovišti. Hřejivá tekutina efektivně smývá mastnotu, pot a špínu, nebo slouží jako teplonosné médium. Kondenzační kotel se zásobníkem může fungovat na principu cirkulace. Ohřátá kapalina koluje za pomoci čerpadla mezi zdrojem tepla (kondenzačním plynovým kotlem) a výměníkem (například radiátorem).

Nejmenší zásobníky mají objem 5 až 15 litrů, velké pojmou 200 až 1 000 litrů. Mnoho ohřívačů disponuje vestavěnou nádobou, takže nepotřebují žádné složité propojovací příslušenství a bývají prostorově úsporné. Externí zásobník zabere více místa, ale podle svých možností a představ můžete volit mezi poměrně většími objemy.

EON_Pict_Thermometer_96x96
TIP

Kondenzační kotel se zásobníkem vám poslouží dlouho a účinně díky každoročním kontrolám. Svěřte veškeré servisní práce odborníkům, abyste nemuseli sami hlídat termíny ani revidovat výsledné výkazy. Profesionální technici průběžně zajistí čistotu otopné soustavy a správné nastavení kondenzačního kotle, takže ušetříte náklady na palivo i provoz zařízení.

 

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Odborní garanti
E.ON Rádce

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Poraďte se s energetickým poradcem

Domluvte si konzultaci s energetickým poradcem. Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.