E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Poradí vám mimo jiné s úsporami energiešetrnou dopravou a chytrou domácností

Často hledaná témata:

Jak funguje plynový kondenzační kotel se zásobníkem?

Plyn Teplo Spotřebiče Investice Moderní technologie

  •  Kondenzační kotel vyrábí tepelnou energii spalováním zemního plynu a zkapalňováním horké páry.
  •  Dosahuje přitom účinnosti až 110 % - oproti tradičním kamnům (“wafkám“) ušetří zhruba čtvrtinu peněz.
  •  Plynový kondenzační kotel se zásobníkem může vytápět interiér, nebo připravovat vodu pro mytí a sprchování. Stále udržuje rezervoár   hřejivé  tekutiny, abyste mohli nárazově vyčerpat větší množství.

Kondenzační kotel se zásobníkem vybírejte podle velikosti

Příprava teplé vody patří ke každodennímu životu doma, ale také na pracovišti. Hřejivá tekutina efektivně smývá mastnotu, pot a špínu, nebo slouží jako teplonosné médium. Kondenzační kotel se zásobníkem může fungovat na principu cirkulace. Ohřátá kapalina koluje za pomoci čerpadla mezi zdrojem tepla (kondenzačním plynovým kotlem) a výměníkem (například radiátorem).

TIP

Kupujete nový kotel nebo tepelné čerpadlo a chcete získat Kotlíkovou dotaci? Zkuste to s námi. Máme 98% úspěšnost!

Více informací najdete na našem specializovaném webu.

Nejmenší zásobníky mají objem 5 až 15 litrů, velké pojmou 200 až 1 000 litrů. Mnoho ohřívačů disponuje vestavěnou nádobou, takže nepotřebují žádné složité propojovací příslušenství a bývají prostorově úsporné. Externí zásobník zabere více místa, ale podle svých možností a představ můžete volit mezi poměrně většími objemy.

RADA

Zajímá vás, jak najít vhodné a cenově dostupné topení? Navštivte náš specializovaný web věnovaný vytápění a ušetřete za plynový kondenzační kotel s E.ON.

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Domluvte si konzultaci

Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.