E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Poradí vám mimo jiné s úsporami energiešetrnou dopravou a chytrou domácností

Často hledaná témata:

Kde koupím, nebo prodám elektrokolo? Bazar má svoje rizika

Jednostopá vozidla Elektřina Emise Investice Životní prostředí

  •  Zánovní značkové elektrokolo stojí řádově desetitisíce korun.
  •  Nákup bazarového zboží s sebou kromě nižší ceny nese také rizika.

TIP

Elektrokolo se slevou a zárukou

Elektrokola jsou skvělý městský dopravní prostředek. Na většinu míst se s nimi dostanete rychleji než autem, ale zároveň se při šlapání do kopce nezapotíte. Sleva až 4 000 Kč.

 

Pokud sháníte funkční elektrokolo, bazar nemusí stačit

Skutečně upřednostňujete ojetý bicykl? Požádejte prodejce, aby vám ukázal produktovou specifikaci, kterou sám obdržel při nákupu. Výkon motoru 250 W (wattů), kapacita baterie přes 400 Wh (watthodin), váha včetně všech součástek do 23 kg – aspoň těmto kritériím by mělo odpovídat kvalitní elektrokolo. Bazar však znamená riziko, že prodejce o stroj dostatečně nepečoval. Co když inzeruje „prodám elektrokolo“, jenom protože bicykl polámal a vypršela záruční doba?

RADA

Zjistěte, jestli lze ojetinu reklamovat, případně jak dlouho záruční doba ještě potrvá. Vyzkoušejte zboží osobně a pečlivě. Ideálně přizvěte svého kamaráda, který elektrokolům rozumí. 

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Domluvte si konzultaci

Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.