E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Poradí vám mimo jiné s úsporami energiešetrnou dopravou a chytrou domácností

Často hledaná témata:

Obstojí elektromotorka jako dopravní prostředek?

Jednostopá vozidla Elektřina Emise Životní prostředí

  •  Elektromotorka zatím zůstává na okraji zájmu.
  •  Cenově dostupné stroje totiž vydrží jenom zhruba hodinovou jízdu, než potřebují znovu dobít baterie. 

RADA

Někteří obchodníci při výpočtu maximálního dojezdu předpokládají, že elektrická motorka pojede většinou s kopečka. Údaj raději zkontrolujte. Přibližnou dobu jízdy zjistíte tak, že kapacitu baterie vydělíte výkonem motoru. Například 1 500 watthodin (Wh) / 1 500 wattů (W) = 1 hodina jízdy, než vyčerpáte plně nabitý akumulátor.

Elektromotorka zatím mnoho pozornosti neupoutala

Nabídka je přímo úměrná malé poptávce. Obyvatelé České republiky často hledají prostřednictvím internetu elektrokolo, vzácněji elektromobil, ještě méně elektroskútr a elektromotorka zůstává vyloženě okrajovým cílem.

TIP

Elektromotorka potřebuje často dobíjet energii. Dejte přednost vytrvalejšímu a ještě „zelenějšímu“ dopravnímu prostředku, který budete částečně pohánět šlapáním. Na značková elektrokola vám zprostředkujeme slevu až 4 000 Kč! Nahlédněte do akčního katalogu, kde najdete městské, krosové, trekingové, horské, dámské i skládací modely.

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Domluvte si konzultaci

Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.