Pasivní domy – katalog? 9

Teplo Moderní technologie Životní prostředí Veřejný sektor

  •  Provozně levné a přitom dokonale větrané pasivní domy mají svoji databázi.
  •  Katalog včetně fotogalerií, adres a popisků provozuje zájmové sdružení Centrum pasivního domu na svých internetových stránkách. 

Nejlepší pasivní domy získávají ocenění a zvláštní pozornost v soutěži Ekologický oskar. Inspirativní je například základní umělecká škola ve východočeských Holicích nebo ekocentrum Archa Country Life ve středočeských Nenačovicích.

TIP

Pasivní dům může na vašem pozemku vyrůst rychle a levně. Cena hrubé dřevostavby nemusí překročit milion Kč, i když započteme práci a DPH!

Jak prezentuje pasivní domy katalog

Internetová databáze umožňuje snadnou a rychlou filtraci. Vyberte lokalitu, materiál konstrukce, účel (rodinný, administrativní, veřejný, nebo jiný) a druh (novostavbu, rekonstrukci, nebo přístavbu). Následně uvidíte konkrétní, vašim kritériím vyhovující pasivní domy.

Katalog obsahuje kromě fotografií, popisků a GPS souřadnic také kontaktní údaje (telefon, e-mail) těch majitelů, kteří ve svých příbytcích povolují zájemcům prohlídky. Anebo oslovte architekty, stavaře a techniky, kteří postavili prezentované pasivní domy. Katalog můžete i sami obohatit, stačí provést registraci a přidat další realizovaný projekt.

 

Pomohl vám tento článek?

Mohlo by vás také zajímat

Odborní garanti E.ON Rádce

Napište nám

Se svým dotazem nebo problémem můžete kontaktovat našeho E.ON Rádce, který vám zdarma odpoví.

Poraďte se s námi osobně

Domluvte si konzultaci s energetickým poradcem v Brně nebo Českých Budějovicích. Pokud uvedete své číslo, můžeme vše probrat také telefonicky.

Mrzí nás, že vám naše rada nepomohla.

Se svým dotazem nebo problémem můžete kontaktovat
našeho E.ON rádce, který vám zdarma odpoví.