Elektřinu i plyn
zlevňujeme
až o 16 %

Držíme slovo a férové ceny. Proto jsme 1. 9. 2023 našim zákazníkům zlevnili plyn a 1. 10. 2023 na to navazujeme i snížením cen elektřiny.

Věrným zákazníkům zlevňujeme úplně automaticky — nemusíte pro to nic dělat, ani uzavírat novou smlouvu. Ceny snižujeme hned, jak je to možné, a patříme tak mezi nejlevnější dodavatele v Česku.

Koho se zlevnění týká a jak ovlivní zálohy

Jak zlevňování probíhá

Oznámíme vám novou cenu

Pokud se vás zlevnění týká, dostanete informaci o zlevnění plynu v průběhu září a oznámení o zlevnění elektřiny začátkem října. Vždy vám pošleme dopis nebo e-mail a k němu přiložíme váš nový ceník.

Zkontrolujeme vaše zálohy

Vaše zálohy pečlivě přepočítáme. Když je bude možné snížit, pošleme vám nový rozpis záloh nebo je upravíme v nejbližším vyúčtování.

Případně si upravíte platby záloh

Když od nás dostanete nový rozpis záloh s nižšími částkami, nezapomeňte si své platby za energie upravit.

Všechno uvidíte v Energii24

Aktuální informace o své smlouvě, ceníku i nastavení záloh najdete v zákaznickém portále nebo mobilní aplikaci Energie24.

Kolik ušetříte

V těchto modelových příkladech jsme srovnávali ceny z našeho ceníku E.ON Elektřina s platností od 15. 2. 2023 a nové ceny od 1. 10. 2023. Počítali jsme s tím, že se odběrné místo nachází na distribučním území EG.D. Uvedené ceny jsou včetně DPH a regulovaných cen.

V těchto modelových příkladech jsme srovnávali ceny z našeho ceníku E.ON Standard plyn s platností od 15. 2. 2023 a nové ceny od 1. 9. 2023. Počítali jsme s tím, že se odběrné místo nachází na distribučním území EG.D. Uvedené ceny jsou včetně DPH a cen za související služby v plynárenství.

Chcete si aktuální výhodné ceny zafixovat?

Máme pro vás ještě o něco výhodnější nabídku s fixací na 2 roky. Když budete chtít, můžete si nový tarif rovnou sjednat online. Spočítejte si, kolik byste ušetřili.

Podívejte se i na nabídku tarifů pro podnikatele.
Co vás často zajímá

Pomohly vám informace na této stránce?