Mít záchranný kruh se v životě vyplatí

Poskytneme vám finanční injekci při ztrátě zaměstnání nebo dlouhodobé pracovní neschopnosti. 

Informace o službě

Jak vám E.ON Zajištění pomůže

Informace jsou určeny pouze pro zákazníky, kteří již službu mají.  Prodej služby byl k 30.11.2018 ukončen. Podívejte se, jaké další služby nabízíme. Určitě si vyberete.  

Služba E.ON Zajištění vám poskytne finanční pomoc při pracovní neschopnosti, ztrátě zaměstnání nebo pobytu v nemocnici. Nečekaný výpadek příjmů může postihnout každého, ale s naší službou bude jeho dopad na váš rozpočet co nejmenší.

Pro koho je služba určena?

Výhody E.ON Zajištění může využívat každý náš zákazník, který je mladší 
65 let, není ve starobním důchodu a není invalidní nebo v momentální pracovní neschopnosti.

Informace o službě

Pracovní neschopnost

Pracovní neschopnost

  • Budeme vám vyplácet 5 000 Kč měsíčně po dobu až 6 měsíců (po sobě jdoucích).

Někdy se stane, že se léčba nemoci nebo úrazu protáhne déle, než je obvyklé. V takovém případě se hodí každá koruna navíc. A právě ty vám přinese E.ON Zajištění.

Ztráta zaměstnání

Ztráta zaměstnání

  • Budeme vám vyplácet 5 000 Kč měsíčně po dobu až 6 měsíců (po sobě jdoucích).

Ztrátu vám kryjeme v případě, kdy nedobrovolně přijdete o zaměstnání (poměr na dobu neurčitou) a pracoval/a jste alespoň 12 po sobě jdoucích měsíců.

Hospitalizace

Hospitalizace

  • Budeme vám vyplácet 500 Kč denně po dobu až 30 dní (po sobě jdoucích).

Tato částka bude jistě příjemnou výpomocí při nutném pobytu v nemocnici.

Příběhy ze života

Pomoc s úvěrem

Dovolená na horách byla fajn, ale ta zlomenina zápěstí, kterou jsem si z ní dovezl, už ne. Myslel jsem, že to do měsíce sroste a já se vrátím do práce, jenže došlo ke komplikacím a já jsem už 2,5 měsíce v pracovní neschopnosti. Což mě po finanční stránce trochu zaskočilo, protože jsem si nedávno koupil na úvěr motorku. Naštěstí mám E.ON Zajištění, které mi za ten třetí měsíc dá 5 000 Kč, takže budu mít na splátku a ještě mi něco zbude na složenky. Pak už se snad vrátím do práce. A jestli ne, tak mi E.ON Zajištění pomůže i s rozpočtem i na další měsíc.


Václav Petráš
České Budějovice

Každá koruna je dobrá

Sama se starám o dvě děti, takže hlídám každou korunu. Proto jsem pořízení E.ON Zajištění hodně zvažovala. Nakonec jsem se rozhodla do něj jít, a když jsem teď byla kvůli zánětu žil čtyři měsíce v pracovní neschopnosti, rozhodně jsem svého rozhodnutí nelitovala.


Petra Slabá
Liberec