Váš osobní energetický poradce

Na webu E.ON Rádce najdete řadu užitečných tipů a rad, které vám mohou pomoci k energetickým úsporám. Velmi dobře ale víme, že někdy je zdaleka nejpřínosnější, když si můžete s někým promluvit a poradit se o tom, co vás z hlediska úspor energií momentálně nejvíc zajímá.

Proto je tu naše osobní poradenství! Co spolu nejčastěji probíráme?

1.

Novostavba nebo významná rekonstrukce

Stavíte dům nebo rekonstruujete své bydlení? S obojím souvisí mnoho otázek, která vám můžeme pomoci vyřešit. Zmiňme například proces připojení novostavby do sítě, pořízení fotovoltaických panelů nebo třeba optimální zdroj vytápění. Poradíme vám také s různými typy dotací.

2.

Příliš vysoké náklady na energie

Překvapilo vás příliš vysoké vyúčtování za elektřinu či plyn? Často je příčinou vysokých nákladů na energie zbytečně vysoká spotřeba, jejíž důvody nemusejí být hned zřejmé. Společně tomu přijdeme na kloub.

3.

Staré vytápění nebo nevyhovující ohřev vody

Staré tepelné zdroje či systémy ohřevu vody - obzvlášť plynové - jsou nejen neefektivní ale mohou být i nebezpečné. Pomůžeme vám proto vybrat nový, optimální zdroj vytápění a ohřevu vody, zajistíme montáž a poradíme také s jejich financováním. 

 

Poraďte se s energetickým poradcem

Domluvte si konzultaci s energetickým poradcem. Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Zavřít

Usnadněte si život s aplikací Energie24

Vyřiďte své požadavky ihned z Vašeho mobilu.
Zavřít

Usnadněte si život s aplikací Energie24

Vyřiďte své požadavky ihned z Vašeho mobilu.