Vaše zdraví nám
leží na srdci

Dopřejte si jistotu, že o vás a vaši rodinu
bude vždycky dobře postaráno.

Výhody služby

 

Pokud se potřebujete poradit s lékařem kvůli nemoci Covid-19, můžete v rámci služby E.ON Zdraví využít telefonickou konzultaci. Ostatní plnění v souvislosti s Covid-19, například pobyt v nemocnici, vám ale poskytnout nemůžeme. Důvodem je výluka z pojištění v případě epidemie. Děkujeme za pochopení.

Co vám služba E.ON Zdraví poskytne

Služba E.ON Zdraví vám pomůže pokaždé, kdy vás nebo vaše nejbližší potkají nějaké zdravotní potíže. Můžete například kdykoliv využít telefonickou konzultaci s lékařem a poradit se s ním o svém zdravotním problému.  Uhradíme vám hned od první noci v nemocnici nadstandardní pokoj nebo ubytování rodinného příslušníka, což uvítají především rodiče menších dětí. A pokud se vaše hospitalizace protáhne na déle než 9 nocí, proplatíme vám i pobyt v nemocnici. 

Pro koho je služba určena?

Pro naše zákazníky bez omezení. Výhody může navíc čerpat více členů domácnosti:

  • ​​​náš zákazník, který si sjednal E.ON Zdraví

  • automaticky manžel/manželka či druh/družka 

  • až 3 děti (do 18 let, žijící ve společné domácnosti i děti, které má pojištěný v pěstounské péči)

Chcete vidět, jak Vám může služba E.ON Zdraví pomoci? Prohlédněte si náš jednoduchý postup nebo se podívejte na naše instruktážní video a zároveň si přečtěte příběhy našich zákazníků

Co byste ještě měli vědět

  • Službu není možné využít při hospitalizaci v souvislosti s porodem a těhotenstvím po 26. TT, dlouhodobými problémy se zády, degenerativním onemocněním páteře nebo s předoperačním vyšetřením. Nevztahuje se též na pobyty v lázních či rehabilitačních centrech.
  • Službu dále není možné využít, pokud jste se s danou diagnozou léčil už dříve a v průběhu posledních 12 měsíců se u vás zhoršila diagnoza či došlo ke změně v užívání léků. Nebo pokud jste byl pro stejné potíže hospitalizován již před 6 měsíci. 
  • O nadstandardní ubytování si žádáte sami. My vám pouze proplatíme uhrazenou částku. 
Výhody služby

Proplatili jsme nejen pobyt v nemocnici

Ležet v nemocnici není žádná zábava. Když v ní musíte strávit 9 dní jako naše zákaznice Běla, začne vás možná znervózňovat i to, že být nemocný se nevyplatí – ani s nemocenskou. Běla si naštěstí ale už před časem sjednala službu E.ON Zdraví, takže jsme jí vyplatili jednorázovou částku 5.000 Kč za dobu, kterou strávila v nemocnici, zároveň jsme ji zaplatili dopravu do nemocnice i léky, které po hospitalizaci potřebovala na domácí doléčení. Je skvělé mít někoho, na koho se můžete v takových případech spolehnout.

Měsíc na lůžku a ještě operace

Zákazník Jaromír byl už měsíc v nemocnici, když nám volala jeho manželka. Jaromíra čekala ještě operace, práce mu stála, zisky unikaly a on nemohl vůbec nic dělat. Zaplatili jsme mu za dobu, kterou v nemocnici musel strávit, i potřebné léky. Alespoň tak jsme mu mohli pomoct.

Se synem v nemocnici

Zákazník Zdeněk na naši linku volal, aby nám řekl, že jeho šestiměsíční syn musel zůstat v nemocnici kvůli mononukleóze. Zdeněk i jeho přítelkyně si chtěli zaplatit nadstandardní pokoj, aby mohli se synem v nemocnici zůstat, a my jsme měli vydanou částku proplatit jim. Zdeněk ale později zjistil, že nemocnice nadstandardní ubytování nenabízí a jeho přítelkyni ubytovali běžným způsobem. Proplatili jsme nevyužitou částku za nadstandardní pokoj, uhradili jsme ubytování v nemocnici a také cestu do nemocnice vlastním autem.

Zaplacený nadstandard

Každý, kdo někdy ležel v nemocnici, ví, že je mnohem lepší mít soukromí než se o pokoj dělit s dalšími pacienty. Náš zákazník Ivan nám volal, když se dozvěděl, že bude 14 dní v nemocnici. Chtěl být na nadstandardním pokoji, ale ten zrovna nebyl volný. I tak jsme mu ho proplatili, stejně jako celý pobyt, který trval déle než 9 nocí. Aspoň něco příjemného na něj čekalo.

Rozsah služeb Limit plnění na jednu událost
Lékař na telefonu      bez omezení
Nadstandardní ubytování ve zdravotnickém zařízení již od první noci 10 000 Kč
Ubytování s dítětem (do 15 let) ve zdravotnickém zařízení již od první noci   10 000 Kč
Ubytování příbuzného již od první noci    10 000 Kč
Jednorázová finanční kompenzace za pobyt v nemocnici nad 9 nocí    5 000 Kč
Doprava do / ze zdravotnického zařízení po hospitalizaci      5 000 Kč
Doprovod k lékaři / od lékaře 21 dní po hospitalizaci   5 000 Kč
Nákup léků - pojištění doplatků za léky 21 dní po hospitalizaci     úhrada doplatků max. do výše 500 Kč

Příběhy ze života

Vše bylo podle mých představ

Díky službě E.ON Zdraví byla má nedávná zkušenost se zánětem slepého střeva příjemnější. S mým zdravotním stavem mi pomohli lékaři, ale díky této službě jsem si alespoň pobyt v nemocnici zpříjemnila v nadstandardním pokoji a jako kompenzaci za hospitalizaci jsem navíc obdržela 5 000 Kč.


Paní Simona
Brno

Oceňuji nonstop lékaře na telefonu

Byli jsme na návštěvě u známých a dcera se po hře s kočkou najednou celá osypala. Zavolal jsem lékaře na telefonu a ten mi dle popsaných příznaků potvrdil možnou alergii a doporučil běžně dostupné léky a následné vyšetření.


Pan Marek
Jihlava