E.ON podpoří zdravotníky, policisty i hasiče. Dodá jim CNG zdarma

České Budějovice, 2. dubna 2020

Jsou v první linii a možné nákaze virem COVID-19 se vystavují každý den. Jejich práce je pro nás všechny velice důležitá. Společnost E.ON si velmi váží nasazení zaměstnanců složek integrovaného záchranného systému a všech nemocnic. I proto E.ON podpořil jihočeské policisty, hasiče a nemocnici v Českém Krumlově. Pro provoz jejich vozidel jim až do konce dubna zajistí CNG zdarma. 

„Přemýšleli jsme, jak můžeme podpořit lidi v prvních liniích. Poděkovat jim za jejich práci, říct jim, že si jí vážíme a alespoň trochu je v ní podpořit,“ vysvětluje Martin Klíma, vedoucí oddělení Mobility Services společnosti E.ON Energie. „Doufáme, že jim tím alespoň nějakým způsobem jejich náročnou práci trochu ulehčíme.“

Do konce dubna tak mají jihočeští policisté, hasiči a nemocnice v Českém Krumlově, kteří patří k zákazníkům E.ONu a CNG do svých automobilů využívají, odběry na plnicích stanicích E.ONu zdarma, a to na všechny tankovací karty, které vlastní. „Vítáme každou podobnou pomoc. Služba na hranicích i nezbytné nákupy pomůcek pro naše policisty a zaměstnance kladou ve zvýšené míře nároky na náš rozpočet. Tato nabídka je pro nás také morální podporou,” říká tiskový mluvčí Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje Jiří Matzner. 


Kontakty
Roman Šperňák
referent Koncernové komunikace
M +420 606 789 422
roman.spernak@eon.cz
www.eon.cz