E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Poradí vám mimo jiné s úsporami energiešetrnou dopravou a chytrou domácností

Často hledaná témata:

Kde se inzeruje prodej vodní elektrárny?

Voda Elektřina Moderní technologie Stavební úpravy Rodinný rozpočet

  • Nejsnadnější cestou k pořízení vodní elektrárny je internetová inzerce.
  • Lze ji takto koupit i prodat.

RADA

Buďte ostražití vůči bazarům. Nabízené výrobky sice mohou vypadat lacině, ale často postrádají záruku, takže nemůžete reklamovat případné vady. Solidní bazary aspoň dovolují, abyste inzerované zboží osobně otestovali a bezplatně vrátili například do 24 hodin.

Prodej vodní elektrárny přes internet

K výrobě elektrické energie je vhodná především velká vodní díla, jako Orlík, Slapy nebo Lipno. Ale zajímavý potenciál mívají také potoky a říčky, obtékající rodinné domy a obce. Prodej vodní elektrárny je zatím spíše výjimečným podnikatelským záměrem, ale nabídek možná časem přibude. Dobrým měřítkem zůstávají statistiky internetových vyhledávačů, kam obyvatelé tuzemska zadávají třeba taky sousloví „prodám (malou) vodní elektrárnu“.

TIP

Než najdete „prodej vodní elektrárny“, věnujte pozornost spořičům vody. Ušetří mnoho životadárné tekutiny, ačkoli sprchování nebo mytí bude stejně intenzivní jako dříve!

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Domluvte si konzultaci

Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.