E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Poradí vám mimo jiné s úsporami energiešetrnou dopravou a chytrou domácností

Často hledaná témata:

Kde se inzeruje prodej vodní elektrárny?

Voda Elektřina Moderní technologie Stavební úpravy Rodinný rozpočet

  • Inzeráty na prodej malých vodních elektráren najdete na specializovaných webech. 
  • Nabídek ale mnoho není. 

K výrobě elektrické energie je vhodná především velká vodní díla, jako Orlík, Slapy nebo Lipno. Ale zajímavý potenciál mívají také potoky a říčky, obtékající rodinné domy a obce, na kterých mohou stát malé vodní elektrárny. Pokud chcete takové malé vodní dílo koupit, zkuste třeba kontaktovat odborné organizace - například Cech provozovatelů Malých vodních elektráren. Čas od času se také inzeráty na prodej vodní elektrárny (obvykle starých mlýnů) objevují i na běžných inzertních a realitních webech. Cena funkční malé vodní elektrárny ale nejspíš nebude  malá. 

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Domluvte si konzultaci

Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.