E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Poradí vám mimo jiné s úsporami energiešetrnou dopravou a chytrou domácností

Často hledaná témata:

Kdo dostane peníze z programu Nová zelená úsporám?

Rodinný rozpočet Investice Stavební úpravy Moderní technologie Veřejný sektor

  •  Původní dotační program Zelená úsporám fungoval v období let 2009 – 2012, nyní probíhá Nová zelená úsporám.
  •  O dotace mohou žádat majitelé rodinných domů, majitelé bytových domů v Praze, ale také třeba firmy či obce.

TIP

Navštivte naše poradenské centrum, abychom probrali možnosti energetických a finančních úspor osobně! Častým tématem našich konzultací jsou rekonstrukce domů, kvalitní osvětlení a vytápěcí systémy, nebo právě dotační programy.

 

Dotační program Nová zelená úsporám je určený především vlastníkům rodinných domů a majitelům bytových domů v Praze. O dotaci je možné požádat také při výstavbě rodinného domu v pasivním standardu a nově také mohou v rámci Nové zelené úsporám získat dotaci také ti, kdo staví nízkoenergetický bytový dům. Výše dotace se odvíjí od komplexnosti provedených opatření. Dotaci můžete dostat třeba jen na samotnou výměnu oken a dveří domu, pokud však dům současně zateplíte, dotace bude vyšší.

 

V následující tabulce uvádíme přehled možných žadatelů o dotaci. Na jeden rodinný či bytový dům lze uplatnit jenom jednu žádost, která ovšem může obsahovat kombinaci opatření z více podoblastí podpory. 

Nová Zelená úsporám – kdo může žádat o dotaci?
Rodinné domy Bytové domy
Vlastnící nebo stavebníci rodinných domů Fyzické osoby podnikající i nepodnikající
Fyzické osoby Společenství vlastníků jednotek
Právnické osoby Bytová družstva
  Města a obce (včetně městských částí)
  případně další právnické osoby

 

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Domluvte si konzultaci

Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.