Virtuální elektrárna

Být výrobcem elektrické energie s sebou nese kromě mnohých výhod také spoustu starostí.

Pokud nám již elektřinu ze svých zdrojů prodáváte a stojíte před rozhodnutím, jak vylepšit ekonomiku svého provozu, nabízíme vám obchodování regulační elektřiny s Virtuální elektrárnou E.ON.

Virtuální elektrárna je obchodní webová aplikace, díky které nám můžete nabídnout nevyužité výrobní kapacity vašich zdrojů a stát se tak součástí dodavatelské sítě regulační elektřiny pro společnost E.ON. Sami se rozhodujete, v jaký čas a za jakou cenu nabídnete volné kapacity z vašich výroben. Obchodování regulace přes Virtuální elektrárnu E.ON vám může tímto způsobem vylepšit ekonomiku provozovaných zdrojů. Virtuální elektrárnu E.ON nabízíme všem výrobcům, kteří nám dodávají základní vyrobený objem elektřiny ze svých zdrojů a mají tudíž s námi v daný okamžik uzavřenou smlouvu na dodávku elektřiny. Velikost zdroje ani výkonový rozsah není pro obchodování nikterak limitující.

Výhody virtuální elektrárny

  • Část elektřiny, kterou vaše elektrárna vyrobí, můžete ve Virtuální elektrárně prodat mnohem výhodněji jako regulační elektřinu.
  • Vůbec nevadí, jestliže má vaše elektrárna jen malý výkon, do sítě Virtuální elektrárny se mohou zapojit zdroje různých výkonových rozsahů.

  • Můžete začít v podstatě kdykoli během roku s nulovými vstupními náklady.

  • S Virtuální elektrárnou budete obchodovat v transparentním a bezpečném prostředí se silným obchodním partnerem E.ON.

Pro více informací nás kontaktujte!

Zavolejte nám

Tereza Hanžlová +420 734 430 513

Naši pracovníci s vámi domluví všechny podrobnosti.

Zavoláme vám zpět

Máte-li zájem o sjednání služby, zanechte nám na sebe kontakt

Berete na vědomí, že Vaše údaje uvedené v tomto formuláři budeme v nezbytném rozsahu zpracovávat za účely uvedenými na webové stránce www.eon.cz v sekci Ochrana osobních údajů. Zde najdete také veškeré další informace ohledně zpracování osobních údajů.

Napište nám

Můžete nás kontaktovat na následující e-mailové adrese:

tereza.hanzlova@eon.cz

Ozveme se vám nejpozději do 5 pracovních dní.