Řekněte si o levnější elektřinu 

Přejděte na výhodnější tarif jednoduše online.

To, že jste našimi zákazníky, rozhodně nebereme jako samozřejmost. Rádi bychom vám za to teď poděkovali a nabídli vám levnější elektřinu. Výhodnější cenu si snadno aktivujete sami v portálu Energie24, přes naši kalkulačku nebo z e-mailu, který budeme už brzo posílat.

Sjednejte si nižší cenu v Energii24 nebo v kalkulačce

Jdu do portálu Využiju kalkulačku

Jak si sjednat novou smlouvu

Podívejte se do Energie24 nebo do e-mailu

Výhodnější tarif už na vás možná čeká v portálu Energie24 nebo ve vaší e-mailové schránce. Tak tam nezapomeňte kouknout! A pokud se vám nechce čekat, použijte naši kalkulačku, kde nabídku taky můžete využít.

Sjednejte si výhodnější tarif elektronicky

Novou smlouvu s námi podepíšete online. Ať už půjdete přes Energii24, přes odkaz v e-mailu nebo kalkulačku, na konci vám k podpisu stačí myš nebo dotyková obrazovka.

Novou smlouvu budete mít v portálu nebo v e-mailu

Pokud budete výhodnější tarif uzavírat přes portál, smlouva se vám do něj pak automaticky uloží. V případě, že použijete kalkulačku nebo odkaz v e-mailu, pošleme vám ji do e-mailové schránky.

Komplet elektřina na 2 roky se vám vyplatí!

Výhodnější cenu vám nabízíme v rámci tarifu Komplet elektřina. Ten navíc obsahuje ještě roční příspěvek 5 000 Kč na práci elektrikáře nebo hodinového manžela. Oba máte kdykoliv po ruce na jediné zavolání a to se v dnešní době vyplatí, protože sehnat spolehlivého řemeslníka není jen tak. V portálu uvidíte nabídku tarifu automaticky, v kalkulačce si ho vyberte z možností, které se vám zobrazí.  

Výhody pro naše zákazníky

Co vás často zajímá

Ano, přejít na výhodnější ceník u nás můžete bez ohledu na to, jestli máte cenu fixovanou nebo ne.   

Žádnou sankci platit nebudete. Na výhodnější tarif můžete přejít bez ohledu na to, jestli právě máte zafixovanou cenu nebo ne.

Všem zákazníkům jsme ceny elektřiny zkontrolovali. Pokud pro vás máme výhodnější nabídku, pošleme vám ji přímo na e-mail s odkazem na sjednání nové smlouvy. Nová nabídka na vás čeká také v zákaznickém portále Energie24. Na výhodnější tarif tedy přejdete jednoduše online, bez volání a chození na pobočku – stačí kliknout na odkaz v e-mailu, v Energii24, nebo si vše spočítat v naší kalkulačce