E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Poradí vám mimo jiné s úsporami energiešetrnou dopravou a chytrou domácností

Často hledaná témata:

Jak funguje digitální domácnost?

Moderní technologie Spotřebiče Elektřina Rodinný rozpočet Teplo

  •  Aktuální provozní náročnost všech spotřebičů je vidět na monitoru mobilního telefonu, případně tabletu, kde také můžete pouhým kliknutím  přenastavit energetické toky.
  •  Nechali jste rozsvícenou zářivku v prázdném pokoji? Klik – a je zhasnuto.
  •  Máte pochybnosti, zda jste vypnuli sporák? Klik – a vidíte, kolik elektřiny momentálně odebírají vaše kuchyňské spotřebiče. 
  •  Digitální domácnost je snadno ovladatelná, efektivní a finančně úsporná.

 

RADA

Pokrokové technologie procházejí dlouhým a pečlivým testovacím vývojem, aby skutečně vyhovovaly svým uživatelům. Sebelákavější zboží nejdříve vyzkoušejte, než zvážíte případný nákup. Digitální domácnost zadarmo půjčíme stovce zájemců, aby optimalizovali svoje výdaje během topné sezóny a popsali nám svoje zkušenosti.

Digitální domácnost vás poslouchá, i když jste pryč

Díky dálkovému ovládání spotřebičů šetříte čas, peníze a občas taky vlastní nervy. Před opuštěním bytu můžete jediným kliknutím zapnout bezpečností systém, zhasnout osvětlení a zatáhnout žaluzie. Kdykoli během dne zkontrolujete, jestli doma náhodou nezůstala zapnutá například žehlička. Anebo zesílíte topení, abyste po návratu nemrzli. Digitální domácnost je přizpůsobivá, takže nastavíte počet a konfiguraci úkonů, které provedete jediným kliknutím. Navíc máte pod kontrolou svoje výdaje a můžete zapnout elektrospotřebiče, teprve až začne platit nízký (levnější) tarif.

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Domluvte si konzultaci

Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.