E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Poradí vám mimo jiné s úsporami energiešetrnou dopravou a chytrou domácností

Často hledaná témata:

V čem je výhodné inteligentní ovládání domu?

Moderní technologie Spotřebiče Elektřina Rodinný rozpočet Teplo

  •  Přístroj v pohotovostním režimu také spotřebovává energii a může zapříčinit požár.
  •  Řešením je inteligentní ovládání domu, kdy řídíte svoji domácnost prostřednictvím jediného kliknutí a šetříte peníze.

RADA

Pokrokové technologie procházejí dlouhým a pečlivým testovacím vývojem, aby skutečně vyhovovaly svým uživatelům. Sebelákavější zboží nejdříve vyzkoušejte, než zvážíte případný nákup. Inteligentní ovládání domu během letošní topné sezóny testuje stovka dobrovolníků, kterým jsme zadarmo půjčili všechny potřebné technologie, aby nám svými zkušenostmi a postřehy pomohli vylepšit koncept takzvané chytré domácnosti.  

 

Inteligentní ovládání domu na jedno kliknutí

Cílem celého systému je uživatelovo pohodlí, úspora energií a financí. „Chytré“ ovládání domu umožňuje speciální program, díky kterému řídíte domácí spotřebiče přes mobilní telefon nebo dotykovou obrazovku. Díky internetovému signálu můžete odkudkoli například vypnout žehličku, kterou jste omylem nechali rozpálenou na žehlicím prkně. Anebo ještě v zaměstnání, na konci pracovní doby zesílíte vytápění ve svém obýváku, abyste přišli do příjemně ohřátého interiéru.

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Domluvte si konzultaci

Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.