Je výhodná sada na elektrokolo? 11

Jednostopá vozidla Elektřina Emise Investice Moderní technologie

  • Sada na elektrokolo potěší především cyklisty, kteří rádi montují šroubky, utahují hadičky a skoro všechno zvládnou sami.
  • Cena se může vyšplhat až na 20 000 korun.

 

TIP

Sada na elektrokolo zpříjemní volný čas kutilům, pro které jsou svépomocné domácí práce koníčkem. Pokud preferujete jinou zábavu, třeba brzkou a bezpečnou vyjížďku, získejte hotový stroj za přijatelnou cenu. Na špičkové modely vám zprostředkujeme slevu až 4 000 Kč! Akční katalog obsahuje městské, krosové, trekingové, horské a samozřejmě taky skládací elektrokolo.

Sada na elektrokolo obsahuje mnoho součástek

Univerzální sestava neexistuje. Sada pro elektrokolo může roztáčet přední, či zadní kolo, přičemž motor dostanete s výpletem, anebo bez výpletu. Další variantou je středový pohon. Baterie může být na různých místech rámu, případně na nosiči.

Ani dílčí komponenty nemají jednotné provedení, například regulátory jsou různého napětí. Pravděpodobně uvítáte odolné kabely, ale vodotěsnost není samozřejmostí. Suma sumárum, sada pro elektrokolo může být výhodná, pokud její instalaci a montážní problémy berete jako zábavu.

RADA

Sada na elektrokolo leccos změní. Váš doposud důvěrně známý dopravní prostředek bude možná po přestavbě jinak reagovat na terén i řízení. První vyjížďky berte jako testovací a buďte opatrní. Zkrátka, šťastnou cestu a dávejte na sebe pozor!

Pomohl vám tento článek?

Mohlo by vás také zajímat

Odborní garanti E.ON Rádce

Napište nám

Se svým dotazem nebo problémem můžete kontaktovat našeho E.ON Rádce, který vám zdarma odpoví.

Poraďte se s námi osobně

Domluvte si konzultaci s energetickým poradcem v Brně nebo Českých Budějovicích. Pokud uvedete své číslo, můžeme vše probrat také telefonicky.

Mrzí nás, že vám naše rada nepomohla.

Se svým dotazem nebo problémem můžete kontaktovat
našeho E.ON rádce, který vám zdarma odpoví.