E.ON Rádce

S úsporami energií, chytrou domácností nebo ekologickou dopravou rádi poradíme všem

Je výhodná sada na elektrokolo?

Jednostopá vozidla Elektřina Emise Investice Moderní technologie
  • Sada na elektrokolo potěší především cyklisty, kteří rádi montují šroubky, utahují hadičky a skoro všechno zvládnou sami.
  • Cena se může vyšplhat až na 20 000 korun.

 

Ušetřete s námi i tisíce korun ročně a požádejte si o nezávaznou nabídku dodávek energií. Všechno "papírování" vyřešíme za vás!

Sada na elektrokolo obsahuje mnoho součástek

Univerzální sestava neexistuje. Sada pro elektrokolo může roztáčet přední, či zadní kolo, přičemž motor dostanete s výpletem, anebo bez výpletu. Další variantou je středový pohon. Baterie může být na různých místech rámu, případně na nosiči.

Ani dílčí komponenty nemají jednotné provedení, například regulátory jsou různého napětí. Pravděpodobně uvítáte odolné kabely, ale vodotěsnost není samozřejmostí. Suma sumárum, sada pro elektrokolo může být výhodná, pokud její instalaci a montážní problémy berete jako zábavu.

Sada na elektrokolo leccos změní. Váš doposud důvěrně známý dopravní prostředek bude možná po přestavbě jinak reagovat na terén i řízení. První vyjížďky berte jako testovací a buďte opatrní. Zkrátka, šťastnou cestu a dávejte na sebe pozor!