E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Poradí vám mimo jiné s úsporami energiešetrnou dopravou a chytrou domácností

Často hledaná témata:

Jaký smysl mají Kotlíkové dotace?

Rodinný rozpočet Moderní technologie Veřejný sektor Investice Teplo

  •  Kotlíkové dotace pomohou domácnostem k účinnějšímu a ekologicky ohleduplnému vytápění.
  •  Maximální výše finanční podpory činí 120 000 Kč, v prioritních oblastech dokonce 127 500 Kč.
  •  Mezi prioritní oblasti patří hlavně severní Morava, severní Čechy a velká města. 

V rámci Kotlíkové dotace získáte zpátky část nákladů, které investujete do výměny otopného systému. Zastaralý kotel na pevná paliva odstraníte a koupíte novější nízko-emisní model (na uhlí, biomasu) nebo plynový kondenzační kotel, případně tepelné čerpadlo.

RADA

Podrobné informace získáte prostřednictvím specializovaného webu a na bezplatné zákaznické lince 800 77 33 22.

Kotlíkové dotace pomohou k lepšímu a úspornějšímu vytápění

Moderní otopný systém je dostupnější, než kdykoli dříve. Kotlíkové dotace znamenají, že dostanete zpátky 70 – 85 % uznatelných investičních nákladů na nový kotel, které mohou dosahovat až 150 000 Kč. Zvýhodněni jsou žadatelé s více znečištěných oblastí - najdeme v nich velká města - Prahu, Brno nebo Ostravu, ale také lokální centra jako Čáslav, Vodňany či Litovel.

TIP

Navštivte naše poradenské centrum, abychom probrali možnosti energetických a finančních úspor osobně! Častým tématem našich konzultací jsou rekonstrukce domů, kvalitní osvětlení a vytápěcí systémy, nebo právě dotační programy.

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Domluvte si konzultaci

Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.