E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Poradí vám mimo jiné s úsporami energiešetrnou dopravou a chytrou domácností

Často hledaná témata:

Kdo vyrábí nejhledanější LED žárovky? Philips, EMOS a Panasonic

Osvětlení Elektřina Spotřebiče Investice Moderní technologie

  •  Největší zvědavost českých spotřebitelů vzbuzují LED žárovky Philips.
  •  Vyhledávané jsou také LED žárovky EMOS.
  •  Bronzovou příčku obsazují LED žárovky Panasonic, čímž dostáváme mezikontinentální zastoupení. 

TIP

Srovnejte svoji spotřebu elektrické energie s podobně velkými domácnostmi! Stačí zadat základní údaje, jako třeba počet spolubydlících, do internetové aplikace Energometr.

Jsou kvalitnější LED žárovky Philips, EMOS, nebo Panasonic?

RADA

Určitě vybírejte mezi produkty solidních obchodníků. LED žárovky Philips, EMOS i Panasonic jsou podepřené řádnými obchodními podmínkami, které obsahují například záruční dobu a možnost reklamace. Ale jinak věnujte pozornost především parametrům samotných výrobků. Jaký mají LED žárovky Philips příkon neboli spotřebu elektrické energie? Disponují LED žárovky EMOS paticemi, které pasují do vaší svítilny? Mají LED žárovky Panasonic dlouhou životnost? Nezávislé spotřebitelské testy nenašly mezi výrobci a prodejci jednoznačného, obecně platného vítěze.

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Domluvte si konzultaci

Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.