E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Poradí vám mimo jiné s úsporami energiešetrnou dopravou a chytrou domácností

Často hledaná témata:

Proč využít energetického poradce?

  • Energetický poradce vám pomůže s úsporami energií ve vašem domě či bytě.
  • Energetický poradce je odborník nejen na energetický trh, ale také na stavby a jejich tepelně-fyzikální problematiku.
  • Energetický poradce vám tak pomůže s návrhem nebo modernizací vytápění či osvětlení a dokáže vám určit i tepelnou ztrátu domu.

Pokud chcete doma třeba modernizovat topení, nebo měnit osvětlení, najděte si čas na konzultaci s energetickým poradcem. Vyplatí se to. Energeticky poradce je odborník, kterým vám pomůže nejen s výběrem vhodného energetického tarifu, ale hlavně s vámi dopodrobna probere výhody a nevýhody vhodných technologií v závislosti na vašich konkrétních podmínkách.

S čím vám pomůže energetický poradce?

Energetický poradce vám dokáže určit například energetickou ztrátu vašeho domu a na jejím základě doporučit vhodnou technologii vytápění. Navrhne vám také možnosti využití solární energie, možnosti různých dotací a mnoho dalšího. V praxi jde totiž o poměrně komplexní problematiku a nezávazná konzultace s odborníkem se proto může hodin téměř každému. Energetičtí poradci společnosti E.ON pro vás pracují zdarma.

RADA

Nebojte se a vyzkoušejte konzultaci s energetickým poradcem E.ON na téma možnosti výroby tepla a teplé užitkové vody ve vašem stávajícím nebo vysněném objektu, rodinném domě nebo bytě. Poradce vám porovná náklady a investice v několika variantách včetně možností dotací.

Energetický poradce společnosti E.ON typicky porovnává výrobu tepla a teplé užitkové vody prostřednictvím tepelného čerpadla, elektrokotle, kotle na zemní plyn, kotle na biomasu a kotle na tuhá paliva. Výsledkem pro vás bude přehledný grafický výstup nutných investic a provozních nákladů včetně eventuálních státních dotací ve formě tabulky a přehledného grafu.

Kde najdu energetického poradce?

Společnost E.ON provozuje v Brně a Českých Budějovicích poradenská centra a právě zde si můžete sjednat schůzku s energetickým poradcem . Energetičtí poradci také přijímají Vaše dotazy prostřednictvím emailu poradce@eon.cz.

      

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Domluvte si konzultaci

Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.