E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Poradí vám mimo jiné s úsporami energiešetrnou dopravou a chytrou domácností

Často hledaná témata:

Z jakých materiálů jsou ekologické tašky?

Životní prostředí Emise Rodinný rozpočet Etika

  •  Vyměňte jednorázovou tašku z igelitu za ekologickou tašku z přírodních materiálů.
  •  Ušetříte peníze i přírodu. Cena ekologické tašky se pohybuje v rozmezí 40 – 650 Kč. 

Kdo šetří, má za tři! V případě, že si každý týden na nákupech pořídíte jednu plastovou kabelu v hodnotě asi 9 Kč, utratíte za rok 468 Kč, což může být více, než kdybyste investovali do ekologické tašky a nosili si ji vždy s sebou.

Ekologické tašky z bavlny i konopí

Pokud pátráte po materiálu praktických brašen a kabel, jistě narazíte například na označení 100 % organická bavlna. Právě tu pěstují ekologičtí podnikatelé, kteří nesmějí používat chemické postřiky a umělá hnojiva. Prodejci nabízejí ekologické tašky nejčastěji z těchto materiálů:

  1. Biobavlna
  2. Bioškrob (má krátkou životnost, ale lze kompostovat)
  3. Papír
  4. Juta (z jutovníku)
  5. Konopí
  6. Polyester
  7. Bambus
RADA

Pořízením ekologické tašky se vaše domácnost stane ekologičtější. Navíc takové tašky vydrží víc než běžné "igelitky" ze supermarketu.

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Domluvte si konzultaci

Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.