Pomáháme dětem,
které to potřebují

Záleží nám na tom, aby měly
spokojenější dětství 

Nezisková organizace SOS dětské vesničky je tu už víc než 50 let pro děti, které to mají v životě těžké, ale i pro pěstouny, kteří se o ně starají. Práce SOS vesniček si velmi vážíme. Chceme proto dlouhodobě přispívat k tomu, aby se všem 1 200 dětem i těm, kdo jim pomáhají, v životě vedlo co nejlépe.

Podívejte se na video Tvořivost bez hranic

Mrknu se

Dva roky spolupráce

Krása umění

Děti z SOS vesniček v Brně vyzdobily dvě naše tamní trafostanice svými malbami. Vybraly si místo pro svou tvorbu a navrhly grafiku, kterou nakonec samy také přivedly k životu. V našem videu se podívejte, jak jim to šlo. 

Pomáháme společně

V létě jsme s naší Vysmátou poutí rozdávali úsměvy po celém Česku. Děkujeme všem, kdo se s námi na pouti potkali. Společně jsme totiž vybrali 272 378 korun. Tři SOS vesničky je využijí na rekonstrukci terapeutických místností. 

Dobrá energie

V roce 2020 jsme ve chvalčovské vesničce instalovali fotovoltaickou elektrárnu. Letos dostala svou vlastní elektrárnu i vesnička v Karlových Varech. Tam jsme navíc celý objekt vybavili rekuperací a úsporným osvětlením. Už teď se těšíme na další realizace, které nás čekají. 

Tvořivost bez hranic

Úsporná řešení, která jsme v SOS vesničkách instalovali, ušetří ročně 26,62 MWh elektřiny. To znamená 19,74 tun CO2, které se nikdy nedostanou do ovzduší.