E.ON Rádce

Rádi vám poradíme s úsporami energií a ekologií

Co je E.ON Rádce?

E.ON Rádce slouží jako poradna pro zákazníky i nezákazníky společnosti E.ON. Poradí vám mimo jiné s úsporami energiešetrnou dopravou a chytrou domácností

Co je to bio krb?

  • Biokrb je dekorační a topné zařízení. Jedná se o krb který spaluje biolíh.
  • Bio krb spaluje biopaliva a přestože funguje s živým ohněm, nepotřebuje komín.
  • Pokud toužíte po teple sálajícího ohně a bydlíte třeba v bytě, je bio krb přesně pro vás.

Pokud jste milovníky krbů, ale nemáte k jeho výstavbě doma vhodné podmínky nebo se vám třeba jen nechce skladovat dřevo a vynášet popel, možná uvítáte bio krb. Jedná se o krb na bio líh, který ke svému provozu nepotřebuje komín. Bio krb je možné třeba zavěsit na stěnu, existují ale také přenosné designové typy, které vyrobí teplo na libovolném místě vaší domácnosti. 

TIP

Váš osobní energetický poradce - domluvte si osobní či telefonickou kozultaci

Stavíte, či opravujete dům? Zajímá vás problematika úspor energií, solárních technologií, tepelných čerpadel, nebo prostě chcete ušetřit náklady na elektřinu či plyn? Zkuste osobní, telefonickou či emailovou konzultaci s našimi energetickými poradci. Konzultace jsou zdarma. Více informací se dozvíte na našich stránkách Energetického poradenství, kde také najdete kontaktní formulář.

Nebo rovnou využijte naše poradenská centra, abychom probrali úspory energie společně a osobně. Rádi vás uvidíme!

Bio krb neprodukuje žádné spaliny, přesto disponuje tepelným výkonem 3 – 4,5 kW. Na jeho pořízení v domě nepotřebujete stavební povolení nebo souhlas majitele domu. Bio krby zajišťují zdroj tepla díky spalování bio lihu. Bio líh je záměrně upraven tak, aby hořel žlutými plameny, které evokují přirozený oheň, a během spalování biopaliv vzniká oxid uhličitý a vodní pára.

Tyto krby je důležité umisťovat do větraných místností. 1 litr bio lihu zajistí 2 – 6 hodin hoření, délka hoření je ale závislá na typu bio krbu a na jeho regulaci. Bio líh má obecně vyšší výhřevnost než dřevo, přesto se bio krby používají jen jako doplňkový a spíše dekorační zdroj tepla. 

Kontaktujte nás se svým konkrétním dotazem

Napište nám

Vaše dotazy nás zajímají a naši specialisté Vám rádi zdarma a nezávazně poradí.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Poraďte se s energetickým poradcem

Domluvte si konzultaci s energetickým poradcem. Po odeslání Vašich údajů se s Vámi spojí jeden z našich specialistů a pomůže Vám s Vaším problémem. V případě potřeby lze domluvit také osobní konzultaci.

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Zavřít

Usnadněte si život s aplikací Energie24

Vyřiďte své požadavky ihned z Vašeho mobilu.
Zavřít

Usnadněte si život s aplikací Energie24

Vyřiďte své požadavky ihned z Vašeho mobilu.