Sjednejte si smlouvu
online, získáte bonus
až 4 000 Kč

Starosti o elektřinu a plyn nechte na nás.
Tady najdete tu nejlepší nabídku pro nové zákazníky!

Přejděte k nám od svého stávajícího dodavatele, a kromě výhodné ceny energií získáte navíc bonus až 4 000 Kč. Stačí, když spolu smlouvu uzavřeme do 31. 7. 2024 online, rychle a pohodlně. Peníze pak dorazí přímo na váš účet.

Co teď chcete udělat?

Nechte nám svůj kontakt a my se co nejdřív ozveme

+420

Chcete nabídku rychleji? Přiložte svou poslední fakturu nebo jiné důležité dokumenty.
  Co vás zajímá?

  Společnost E.ON Energie, a.s., IČ 260 78 201, bude zpracovávat vaše údaje pro účely přípravy a případného uzavření smlouvy. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Jak s nimi nakládáme a jaká jsou vaše práva se dozvíte v části Ochrana osobních údajů.

  Proč do toho jít s námi

  Přejděte k nám snadno a bez papírování

  Dáte nám na sebe kontakt

  Žádné dlouhé vyplňování. Stačí nám vaše jméno, e-mail a telefon.

  Dostanete od nás nezávaznou nabídku

  Připravíme nabídku přesně pro vás. V klidu si ji projděte.

  Smlouvu najdete v e‑mailu

  Máme rádi naše lesy. Pokud s nabídkou budete souhlasit, pošleme vám smlouvu elektronicky.

  Podepíšete se myší nebo prstem

  Smlouvu můžete podepsat odkudkoli na počítači nebo mobilu. O zbytek se postaráme my.

  Kolik ušetříte

  Uvedené modelové příklady jsou ilustrativní. V těchto modelových příkladech je počítáno s ceníkem E.ON Energie, a.s.: Variant PRO na 2 roky 4/24 s platností od 17. 4. 2024 a ceníkem ČEZ Prodej, s.r.o.: Elektřina na dobu neurčitou s platností od 1. 1. 2024. Odběrné místo se nachází na distribučním území EG.D a má velikost jističe 3x25 A. Uvedené ceny jsou včetně DPH a včetně cen za související služby v elektroenergetice.

  Uvedené modelové příklady jsou ilustrativní. V těchto modelových příkladech je počítáno s ceníkem E.ON Energie, a.s.: Variant PRO na 2 roky 3/24 s platností od 1. 3. 2024 a ceníkem innogy Energie, s.r.o.: plyn Standard s platností od 1. 10. 2023. Odběrné místo se nachází na distribučním území EG.D. Uvedené ceny jsou bez daně ze zemního plynu, včetně DPH a včetně cen za související služby v plynárenství.

  Co o nás zákazníci říkají

  Každý den zatopíme nebo rozsvítíme světlo 
  50 milionům zákazníků  
  po celém světě.

  Záleží nám na tom, abyste byli spokojení

  Co vás často zajímá

  Naše tarify jsou v současné době nejlevnější na trhu. Kolik přesně zaplatíte, záleží na vaší spotřebě a na tom, k čemu elektřinu nebo plny využíváte. Konkrétně si to můžete spočítat v naší kalkulačce.

  Na konec fixace vás upozorníme dopisem nebo emailem a vy se budete moct rozhodnou, jestli přejdete na jiný tarif. Pokud to neuděláte, smlouvu vám automaticky prodloužíme a dostanete cenu podle aktuálního ceníku.

  Celou změnu dodavatele vyřídíme tak, abyste s tím měli co nejméně práce a starostí.

  Budeme od Vás potřebovat kompletní aktuální vyúčtování od Vašeho současného dodavatele. Musí obsahovat údaje o zákazníkovi, odběrném místě a platnost současné smlouvy. Pokud zatím vyúčtování nemáte, doložte prosím uvítací dopis nebo e-mail s potvrzením termínu zahájení dodávky. Případně můžete doložit plán záloh a současně smlouvu se stávajícím dodavatelem s vyznačením její platnosti.

  Kromě smlouvy na energie spolu podepíšeme i plnou moc, díky které Vás můžeme v procesu změny dodavatele zastupovat.

  Můžeme tak ukončit váš smluvní vztah se současným dodavatelem a podniknout další nezbytné kroky k tomu, abyste mohli začít odebírat elektřinu od nás. Jakmile bude vše hotovo, napíšeme vám termín, kdy u vás zahájíme dodávku, a vysvětlíme vám způsob úhrady plateb. 

  Záleží na tarifu. Nabízíme tarify na 12 i 24 měsíců, kdy lhůta začne běžet dnem, kdy u vás zahájíme dodávku. Po uplynutí této doby se vždy automaticky prodlouží o 1 rok, pokud se ovšem nerozhodnete jinak. Nebo máme v nabídce tarif s postupně klesající cenou, kde je fixace do konce roku 2026.

  Při ukončování vaší stávající smlouvy musíme dodržet podmínky, které jsou v ní stanoveny. To se týká i délky výpovědní lhůty. Proto může váš přechod k E.ONu trvat i několik měsíců. 
  Chci bonus až 4 000 Kč k online smlouvě