Starosti o elektřinu a plyn nechte na nás.

U nás jste v bezpečí,
svoje sliby
držíme

Energie v Česku dodáváme už 25 let a máme přes 1,4 milionu zákazníků. Trh s energiemi známe skrz naskrz. Jsme stabilní dodavatel, a protože chceme šetřit váš čas, smlouvu s námi sjednáte jednoduše online. Výhodnou cenu vám garantujeme až na 3 roky.

Nechte nám kontakt a my se vám do 24 hodin ozveme

+420

Chcete nabídku rychleji? Přiložte svou poslední fakturu.

Co vás zajímá?

Společnost E.ON Energie, a.s., IČ 260 78 201, bude zpracovávat vaše údaje pro účely přípravy a případného uzavření smlouvy. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Jak s nimi nakládáme a jaká jsou vaše práva se dozvíte v části Ochrana osobních údajů.

Proč do toho jít s námi

Přejděte k nám snadno a bez papírování

Dáte nám na sebe kontakt

Žádné dlouhé vyplňování. Stačí nám vaše jméno, e-mail a telefon.

Dostanete od nás nezávaznou nabídku

Připravíme návrh služeb na míru přesně pro vás. V klidu si ho projděte.

Smlouvu najdete v e-mailu

Máme rádi naše lesy. Pokud s nabídkou budete souhlasit, pošleme vám smlouvu elektronicky.

Podepíšete se myší nebo prstem

Smlouvu můžete podepsat odkudkoli na počítači nebo mobilu. O zbytek se postaráme my.

Co o nás zákazníci říkají

Každý den zatopíme nebo rozsvítíme světlo 
50 milionům zákazníků  
po celém světě.

Zákaznické bonusy

Co vás často zajímá

Především proto, že se na nás můžete za každých okolností spolehnout. Na trhu jsme už 25 let a jen tak nikam nezmizíme. Se zákazníky jednáme na rovinu a co slíbíme, to dodržíme.

Energie nakupujeme dostatečně dopředu tak, abychom dokázali co nejdéle udržet výhodnou cenu. Potkat se s námi můžete na pobočkách, nebo nám můžete zavolat na zákaznickou linku. A hlavně, ty nejdůležitější záležitosti si vyřídíte sami v portálu nebo v aplikaci Energie24.

Pokud máte tarif s fixovanou cenou, vládou stanovený strop s jeho platností nijak nesouvisí. Po celou dobu trvání smlouvy vám sjednanou cenu garantujeme, ať se děje cokoliv. V případě, že ceny na trhu porostou a strop skončí, vás se to nijak nedotkne.

Tyto tarify doporučujeme všem novým zákazníkům, kteří chtějí mít jistotu stálé dodávky za neměnnou cenu. Jejich cena je jednou z nejvýhodnějších na trhu, protože je dokonce pod vládou stanoveným stropem, a garantujeme ji na 3 roky. Pokud cenový strop skončí a tržní ceny porostou, vás se to nedotkne.  

Oba tarify v ceně navíc zahrnují služby. V Komplet elektřině jsou to služby elektrikáře v hodnotě až 3 000 korun ročně a v Komplet plynu je to pravidelná kontrola kotle i spalinových cest.

Garantujeme vám cenu energií až na 3 roky