Starosti o elektřinu a plyn nechte na nás.

Pro nové zákazníky
máme nejlepší
tarif na trhu

Naše nejvýhodnější nabídka pro zákazníky, kteří si své věci rádi řeší online. Oproti vládnímu stropu ušetříte i čtvrtinu z ceny silové elektřiny a až třetinu z ceny za plyn. Navíc se nemusíte vázat, smlouva je fixovaná jen na 1 rok. 

Jak si přejete tarif sjednat?

Nechte nám svůj kontakt a my se co nejdřív ozveme

+420

Chcete nabídku rychleji? Přiložte svou poslední fakturu.

Co vás zajímá?

Společnost E.ON Energie, a.s., IČ 260 78 201, bude zpracovávat vaše údaje pro účely přípravy a případného uzavření smlouvy. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Jak s nimi nakládáme a jaká jsou vaše práva se dozvíte v části Ochrana osobních údajů.

Proč do toho jít s námi

Přejděte k nám snadno a bez papírování

Dáte nám na sebe kontakt

Žádné dlouhé vyplňování. Stačí nám vaše jméno, e-mail a telefon.

Dostanete od nás nezávaznou nabídku

Připravíme nabídku přesně pro vás. V klidu si ji projděte.

Smlouvu najdete v e-mailu

Máme rádi naše lesy. Pokud s nabídkou budete souhlasit, pošleme vám smlouvu elektronicky.

Podepíšete se myší nebo prstem

Smlouvu můžete podepsat odkudkoli na počítači nebo mobilu. O zbytek se postaráme my.

Kolik ušetříte

Uvedené modelové příklady jsou ilustrativní. V těchto modelových příkladech je počítáno s ceníkem E.ON Energie, a.s.: Elektřina online PRO na 1 rok 3/23 s platností od 21. 3. 2023 a ceníkem ČEZ Prodej, s.r.o.: Elektřina na dobu neurčitou s platností od 1.1.2023. Odběrné místo se nachází na distribučním území EG.D a má velikost jističe 3x25 A. Uvedené ceny jsou včetně DPH a včetně cen za související služby v elektroenergetice.

Uvedené modelové příklady jsou ilustrativní. V těchto modelových příkladech je počítáno s ceníkem E.ON Energie, a.s.: Plyn online PRO na 1 rok 4/23 s platností od 6. 4. 2023 a ceníkem innogy Energie, s.r.o.: plyn Standard s platností od 1.2.2023. Odběrné místo se nachází na distribučním území EG.D. Uvedené ceny jsou bez daně ze zemního plynu, včetně DPH a včetně cen za související služby v plynárenství.

Co o nás zákazníci říkají

Každý den zatopíme nebo rozsvítíme světlo 
50 milionům zákazníků  
po celém světě.

Zákaznické bonusy

Co vás často zajímá

Znamená to, že veškerá komunikace s námi by měla probíhat především elektronicky. Smlouvu spolu uzavřeme online a následně budete mít k ruce zákaznický portál a mobilní aplikaci Energie24, kde si vyřídíte většinu toho, co budete potřebovat. Faktury vám budeme automaticky posílat do e-mailu a zálohy nám budete platit přes SIPO nebo bankovní účet. Kdykoli vám rádi poradíme také na e-mailu info@eon.cz.

Tím, že sjednání i následnou péči o vaše energie zajistíme online, ušetříme spoustu času, papíru i provolaných minut na naši Zákaznickou linku. Úsporu těchto nákladů jsme zohlednili v ceně tohoto tarifu a srazili ji na minimum.

Po uplynutí fixace se budete moct rozhodnout, jestli přejdete na jiný tarif. Pokud to neuděláte, smlouvu vám automaticky prodloužíme zase o rok a dostanete cenu podle aktuálního ceníku Variant, která už nebude fixovaná.

Celou změnu dodavatele vyřídíme tak, abyste s tím měli co nejméně práce a starostí.

Budeme od vás potřebovat smlouvu, kterou jste uzavřeli se svým současným dodavatelem, a taky poslední fakturu za elektřinu nebo plyn. 

Kromě smlouvy na energie spolu podepíšeme i plnou moc, díky které vás můžeme v procesu změny dodavatele zastupovat. Můžeme tak ukončit váš smluvní vztah se současným dodavatelem a podniknout další nezbytné kroky k tomu, abyste mohli začít odebírat elektřinu od nás.  

Jakmile bude vše hotovo, napíšeme vám termín, kdy u vás zahájíme dodávku, a vysvětlíme vám způsob placení záloh.

Naše tarify jsou v současné době nejlevnější na trhu. Kolik přesně zaplatíte, záleží na vaší spotřebě a na tom, k čemu elektřinu nebo plny využíváte. Konkrétně si to můžete spočítat v naší kalkulačce.

Záleží na tarifu. Například u tarifů Elektřina online PRO a Plyn online PRO spolu smlouvu podepíšeme na 12 měsíců. Tato lhůta začne běžet dnem, kdy u vás zahájíme dodávku. Po uplynutí této doby se vždy automaticky prodlouží o 1 rok, pokud se ovšem nerozhodnete jinak.

Při ukončování vaší stávající smlouvy musíme dodržet podmínky, které jsou v ní stanoveny. To se týká i délky výpovědní lhůty. Proto může váš přechod k E.ONu trvat i několik měsíců. 
Chci ušetřit s nejvýhodnějšími tarify na trhu