CO₂ neutralita

Jsme vaším průvodcem na
cestě k uhlíkové neutralitě

Společně připravíme strategii ke snížení vaší uhlíkové stopy. Šetříte tím nejen životní prostředí, ale také vlastní pověst. A peněženku.

Emise CO₂ pod kontrolou

Mám zájem

Výhody snižování emisí uhlíku

Vyšší produktivita

Pochopení toho, jak vaše společnost, město nebo obec využívá energie, je prvním krokem k nalezení udržitelnějšího způsobu práce. Šetříte tak nejen přírodu, ale i čas a peníze.

Úspory

Aktivity vedoucí ke snížení uhlíkové stopy jsou zároveň ideální příležitostí pro optimalizaci spotřeby a výrobních nákladů.


Vaše pověst

Zařaďte se mezi firmy a obce, kterým zhoršující se podmínky životního prostředí nejsou lhostejné. Vaši zákazníci nebo obyvatelé to určitě ocení.


Zachraňujete přírodu

Přírodu máme jenom jednu. Proto se o ni musíme starat všichni společně, jak je v našich silách. Pomůžeme vám snížit emise ovlivňující klima.


Jak to probíhá?


Začít je jednoduché. Pojďme společně udělat první krok na vaší cestě k uhlíkové neutralitě. Jsme vaším průvodcem.

Změříme vaši uhlíkovou stopu

Náš technik vám prostřednictvím energetického auditu nebo analýzy potenciálu úspor vypočítá, jak velkou uhlíkovou stopu v životním prostředí zanecháváte.

Najdeme řešení

Pobavíme se o vašich potřebách a o tom, jak je ideálně skloubit s pracovním prostředím. Společně připravíme strategii ke snižování CO2 a stanovíme kroky na vaší cestě k uhlíkové neutralitě.

Jsme vaším průvodcem

Naše projekty nezůstávají pouze na papíře. Pomůžeme vám s realizací jednotlivých energetických řešení.

Cesta je cíl

Cesta k uhlíkové neutralitě není snadná, ale jsme tu pro vás. Není se čeho bát, společně to dokážeme.

Zelená pro přírodu

E.ON je největším odběratelem zelené energie na českém trhu. Podívejte se jakým způsobem můžete pomoci i vy. Jsme v tom společně

Přehled služeb

První krok na cestě k uhlíkové neutralitě